شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:11 منتشر شده در مورخ: 1398/06/29 شناسه خبر: 1522806
در خطبه‌های نماز جمعه کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد؛

عربستان به دنبال جوسازی علیه ایران است/ قاطعیت قوه قضایه سبب امیدواری مردم و ناکامی فاسدزاده‌ها شد

عربستان به دنبال جوسازی علیه ایران است/ قاطعیت قوه قضایه سبب امیدواری مردم و ناکامی فاسدزاده‌ها شد
ظهر امروز آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ظهر امروز آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن‌شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

یاسوج:

حجت الاسلام موسوی اعظم امام جمعه موقت شهر یاسوج در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: در جنگ تحمیلی تمام کشورهای بر علیه ایران هجوم آورده اما همه آنها با حضور همه جانبه مردم و اقشار مختلف در عرصه جنگ و دفاع مقدس شکست خوردند.
 
حجت الاسلام موسوی اعظم بیان کرد: امروز یمن توسط عرستان سعودی مورد هجوم قرار داشته و همین موضوع سبب کشتار و شهادت تعداد زیادی از مردم یمن در این تهاجم شده است.
 
وی افزود: در چند روز گذشته پالایشگاه آرامکو عربستان سعودی توسط موشک های یمنی مورد اصابت قرار گرفته اما آل سعود با جو سازی بیان می کنند کار ایران است.
 

موسوی اعظم در بخشی دیگر از خطبه‌ها به جنگ نابرابری که آل سعود علیه مردم مظلوم یمن راه انداخته اشاره کرد و گفت: در این جنگ و حمله وحشیانه 16 هزار نفر که در میان آنها 6 هزار کودک بوده به خاک و خون کشیده شدند.

 
وی در ادامه بیان کرد: برنامه های قوه قضایه سبب امیدواری مردم و ناکامی فاسدزاده ها شده و در حال حاضر مشغول مجازات آنها هستند، اما کسانی با تبلیغات منفی بر علیه قوه قضاییه کارشکنی میکنند، اما این قوه بدون توجه به جو سازی ها حتی با قضات متخلف برخورد کرده تا بهانه ای برای تهاجم مغرضان بر علیه قوه قضاییه قرار نگیرد، در این راستا عده ای از آقازاده گان یاد می شود که باید گفت کسانی آقازاده محسوب شده که تخلف نکرده، مرتکب فساد نشوند و به انقلاب خدمت کنند نه کسانی که مرتکب دزدی از بیت المال شده و به بیت المال مسلمان دست درازی می کنند، بنابراین همه ما باید از اقدامات قوه قضاییه حمایت کنیم.
 
موسوی‌اعظم نظارت را در کنار برخود قضایی لازم دانست و افزود: قوه قضاییه به بازار و گرانفروشی هم خوشبختانه ورود پیدا کرده است و باید مسوولان اجرایی در همراه با دستگاه قضایی اجازه ندهند سودجویان در بازار به مردم اجحاف کنند.
 
*****************
 
دهدشت:
 
نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته شهر دهدشت به امامت حجت الاسلام والمسلمین حسینی درمصلی نمازجمعه دهدشت برگزار شد.
 
حجت الاسلام حسینی با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: روز ۳۱ شهریورسالروز آغاز جنگ تحمیلی علیه نظام، کشور، خاک و ملت ایران است. دشمن علیه ما توطئه هایی را به راه انداخته و لازم است که همه این روز را گرامی داریم. یکی از این توطئه ها جنگ تحمیلی بود که دز آن تمام دنیای استکبار از صدام حمایت کردند تا نظام ما را ساقط و خاک ما را تصرف کند. همه استکبار از جهت ملی، نظامی، تسلیحات و نیروهای نظامی صدام را حمایت کردند و ما حتی برای تهیه فشنگ و سیم خاردار با مشکل مواجه بودیم.
 
وی افزود:هدف دشمن ساقط کردن و ضعیف کردن ملت ما بود اما چه اتفاقی افتاد؟ نثار خون شهیدان و ایثارگران و هدایت های حکیمانه رهبرفرزانه چه کار کرد. همه ما باید به این نظام و کشور افتخار کنیم که با عزت و افتخار مانده و دشمنان ما ذلیل و خار شده و ملت ما عزیزو قدرتمند تر از هر روز شد که همه اینها مرهون مردم، جوانان، رشادت ها و ایثارگری جوانان ما بود. 
امام جمعه دهدشت تصریح کرد: ما نباید دوران پر افتخار خود در برابر دشمن را فراموش کنیم که اگر ملتی ایثارگران و شهدای خود را فراموش کرد ذلیل می شود.
 
حجت الاسلام حسینی با اشاره به حذف نام شهید از تابلوی خیابان ها گفت: آن کسی که مجاهد و پهلوان میدان جنگ را فراموش و درصدد حذف کلمه شهید بر می آید پست است. اگر کسی شرافت داشته باشد این کار را نمی کند. نامردی و نا سپاسی می خواهد که کسی کلمه شهید را حذف کند.این کلمه غیرت، شرف، عزت و هدایت گر جوانان است. این خطر صهیونیستی، آمریکایی است که در پی حذف نام شهید از فرهنگ غنی ماست.
 
وی افزود: کشته های ما در راه ارزش های دینی جان دادند و‌در راه ولایت، خود و خانواده هایشان به این نثار جان خود افتخار می کنند. این گونه کلمات در ذهن دشمنان ما جایی ندارد و کسانی که در پی حذف این کلمه هستند کور خواندند.
 
حسینی با اشاره به فرارسیدن سال تحصیلی جدید گفت:ما باید جوانان خوبی تربیت کنیم و آموزش و پرورش را حمایت کنیم تا در تربیت صحیح جوانان ما کوشا باشند و بستر خوبی برای رشد فرهنگی،علمی،اقتصادی آن ها فراهم شود.
 
وی با محکوم خواندن جنایت های آل سعود گفت: آل سعود جنایت های فراوانی را علیه مردم مظلوم یمن صورت می دهد اما اگر این ملت مظلوم از خود دفاعی کند همه مدعی شده و در دفاع از ظالم بر می آیند. حال اینها با قدرتی که خدا به آن ها داد با ۱۰ پهباد، به مناطق حساس عربستان ضربه سختی وارد کردند و با این کار نیمی از صادرات نفت عربستان از بین رفته است.
 
امام جمعه دهدشت گفت: آمریکا سلاح و تجهیزات فراوانی به عربستان کمک کرده و حال اگر ایران به مردم مظلوم یمن کمکی کرد باشد با شانتاژ های خبری این همه سر و صدا و جار و جنجال به راه می اندازند.انسان برای آمریکا معنایی ندارد وآن چیزی که برای آن ها مهم است منافعشان است.
 
حسینی با اشاره به بیانات اخیر رهبری گفت: رهبرمعظم انقلاب در دیدار اخیر خود فرمودند که مذاکره با آمریکا شکل نخواهد گرفت، چون آمریکایی تمام تعهدات خود را زیر پا گذاشته و فشار مضاعفی را بر ملت ما وارد کرده اند. حال مذاکره دوباره یعنی ما شکست خورده و عقب نشینی کنیم و در نهایت این امر موجب فشار و هجمه بیشتر علیه ملت ایران شده و با مذاکره دوباره و عقب نشینی این ملت دیگر روی خوشی را نخواهد دید.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1522806
ارسال نظر
نظرات