شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:15 منتشر شده در مورخ: 1398/06/30 شناسه خبر: 1522952
یادواره ۴۰۰ شهید فراهان برگزار می شود
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فراهان گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره شهدای روستای ضیاءآباد فراهان در ۳۰ شهریورماه و یادواره ۴۰۰ شهید شهرستان فراهان ۴ مهر ۹۸ در فراهان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسین رضایی، مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فراهان در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ گفت: دفاع مقدس گنجینه‌ای بسیار ناب است و باید ارزش‌های دفاع مقدس را به جوانان بیاموزیم و اگر این ارزش‌ها به‌خوبی نشر پیدا کند، امنیت ملی کشور تضمین می‌شود.

وی افزود: همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره شهدای روستای ضیاءآباد فراهان در ۳۰ شهریورماه و یادواره ۴۰۰ شهید شهرستان فراهان ۴ مهر ۹۸ در فراهان برگزار می شود.

رضایی اظهار کرد: یادواره ۴۰۰ شهید شهرستان فراهان با محوریت شهید منصور وطن پور؛ اولین فرمانده پروازی دفاع مقدس با سخنرانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در مسجد قمر بنی‌هاشم(ع) در شهر فرمهین همزمان با نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان افزود: در این یادواره پیکر یک شهید گمنام تشیع می شود و در حاشیه برگزاری این یادواره بلوار جدید فرمهین به آشتیان به نام شهید منصور وطن پور نامگذاری می شود.

وی گفت: رزمندگان فراهانی نقش بی بدیلی در دوران دفاع مقدس داشتند و صحنه‌های ماندگاری را خلق کردند و این یادواره ها به منظور بزرگداشت یاد و نام شهدا برگزار می شود.

رضایی ادامه داد: امروز نیز به برکت خون شهدا و ایستادگی مردم، نظام اسلامی در اوج عزت و قدرت است.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1522952
ارسال نظر
نظرات