شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 1398/06/30 شناسه خبر: 1523000
رییس اتحادیه صنف کتاب و لوازم التحریر یزد:

توزیع دفتر دانش‌آموزی با نرخ دولتی از امروز در استان آغاز می‌شود

توزیع دفتر دانش‌آموزی با نرخ دولتی از امروز در استان آغاز می‌شود
رییس اتحادیه صنف کتاب و لوازم التحریر یزد از آغاز توزیع دفتر تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت: این دفاتر با قیمت دولتی و تقریبا نصف قیمت دفاتری که در بازار به فروش می‌رسد توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسین مرتضوی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، از توزیع دفتر تنظیم بازار برای دانش آموزان در سطح استان یزد خبر داد و گفت: این دفاتر با قیمت دولتی و تقریبا نصف قیمت دفاتری که در بازار به فروش می‌رسد در تمام مناطق استان یزد توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه توزیع دفاتر تنظیم بازار از امروز در استان یزد آغاز می‌شود، افزود: فعلا دو مرحله برای توزیع این دفاتر در استان در نظر گرفته شده و توزیع مرحله دوم این دفاتر فردا انجام می‌شود.

رییس اتحادیه صنف کتاب، لوازم التحریر و چاپخانه یزد عنوان کرد: در این مرحله 20 نقطه در سطح استان برای توزیع دفتر تنظیم بازار در نظر گرفته شده که مکان آنها از طریق بنر در سطح شهر یزد و شهرستان‌های استان اطلاع رسانی می‌شود و احتمالا 40 نقطه دیگر نیز در شهر یزد برای توزیع این دفاتر در نظرگرفته شود.

مرتضوی تصریح کرد: هر دانش آموز در استان با ارائه کد ملی خود می‌تواند پنج جلد دفتر تنظیم بازار از فروشگاه‌ها و واحدهای توزیع این دفاتر خریداری کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1523000
ارسال نظر
نظرات