شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 10:16 منتشر شده در مورخ: 1398/06/30 شناسه خبر: 1523020

آرایشگاه زنانه به اتهام دخالت در امر پزشکی پلمپ شد

سلامی از پلمب یک آرایشگاه زنانه به اتهام دخالت در امر پزشکی خبر داد و گفت: مالک آرایشگاه به همراه دو متهم دیگر بازداشت شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت اظهار داشت: پس از اعلام گزارش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و پلیس اماکن شهرستان جیرفت مبنی بر انجام خدمات غیرمجاز پزشکی در برخی از واحدهای صنفی آرایشگاه زنانه در سطح شهر، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

این مقام قضایی اعلام کرد: در این رابطه پس از بازدید پلیس اماکن به همراه نماینده دانشگاه علوم پزشکی از یک آرایشگاه زنانه مقادیری لوازم و تجهیزات پزشکی از این واحد صنفی کشف شد.
 
سلامی عنوان کرد: با دستور دادستانی این آرایشگاه پلمب شده است و سه متهم در این رابطه که شامل مالک آرایشگاه و دو نفر از دستیاران وی می‌باشد به اتهام دخالت در امور پزشکی و اقدام علیه بهداشت عمومی تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند و بازداشت شدند.
 
دادستان جیرفت با بیان اینکه آرایشگاه‌‎ها فقط باید در حوزه آرایشی و براساس قوانین موجود در جواز کار آرایشگاه‌ها که در حوزه فعالیت‌شان تعریف شده است، به بانوان خدمات ارائه کنند، گفت: دخالت مستقیم و غیرمستقیم آرایشگران زنانه در امور پزشکی و انجام عمل‌های زیبایی سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد.
 
این مقام قضایی در پایان با هشدار به اینکه سلامت جامعه مورد تاکید است، گفت: شهروندان بایستی در رابطه با حفظ سلامت خود بیش از همه توجه داشته باشند و گرفتار افراد سود جو نشوند.
منبع: میزان
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1523020
ارسال نظر
نظرات