شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1398/06/30 شناسه خبر: 1523095
آیت الله علما:

امامت جمعه یک شبکه عظیم و اثر گذار در کشور است

امامت جمعه یک شبکه عظیم و اثر گذار در کشور است
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه امامت جمعه را یک شبکه عظیم و اثر گذار در کشور دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مرصادنیوز آیت الله مصطفی علما پیش از ظهر امروز شنبه در آیین تودیع و معارفه روسای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمانشاه که با حضور حجت الاسلام نوری معاون سازمان دهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور برگزار شد، اظهار داشت: مردم ائمه جمعه را با دقت زیادی زیر نظر دارند و از آنها الگو می گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: از همه مهمتر تحت نظارت خداوند متعال هستیم پس باید همواره مراقب اعمال و گفتار خود باشیم و فضای اسلامی را در شهر تقویت کنیم.

آیت الله علما ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس تاکید کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) جنگ تحمیلی علیرغم تمامی سختی ها و خون هایی که تقدیم شد یک گنج عظیم بود و به برکت خون شهدا است که امروز رهبر ما با این اقتدار در مقابل ابرقدرت‌ها موضع می‌گیرد و جمهوری اسلامی به این عزت و قدرت در سطح منطقه و جهان رسیده است.

وی ادامه داد: هرکس که در جمهوری اسلامی مسئولیت و وظیفه ای دارد باید شکرگزار خداوند متعال باشد و از این موقعیت الهی در راه خدمت به دین و حکومت اسلامی نهایت استفاده را ببرد و برای آخرت خود توشه جمع کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1523095
ارسال نظر
نظرات