شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1398/06/30 شناسه خبر: 1523202
حاشیه‌های بی پایان صندوق بازنشستگی کشوری؛

بخشنامه‌های سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری روی زمین ماند/ تعدیل غیرقانونی نیروی انسانی در شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا +اسناد

بخشنامه‌های سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری روی زمین ماند/ تعدیل غیرقانونی نیروی انسانی در شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا +اسناد
بر اساس اعلام رسمی رسانه ها در مجموع 20 نفر از کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا تعدیل شده‌اند. که با توجه به اینکه شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا با سرپرست اداره می‌شود و هنوز حکم مدیرعاملی آقای اسکندی به عنوان سرپرست صادر نشده، امکان دخل و تصرف در زمینه نیروهای شاغل وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طی ساعات گذشته خبری مبنی بر اینکه تعدادی از کارکنان ستادی شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در ماه‌های گذشته با پایان قراردادهای خود، تعدیل شدند در رسانه ها منتشر شد.

بر اساس اعلام رسمی این رسانه ها در مجموع 20 نفر از کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا تعدیل شده‌اند. که با توجه به اینکه شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا با سرپرست اداره می‌شود و هنوز حکم مدیرعاملی آقای اسکندی به عنوان سرپرست صادر نشده، امکان دخل و تصرف در زمینه نیروهای شاغل وجود ندارد.

گفته می شود اخراج این نیروها بر اساس ابلاغیه‌ای انجام می‌شود که در دوران مدیرعاملی میعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشوری صادر شده است. این در حالی است که رسانه ها اعلام می کنند اخراج کارکنان این مجموعه مورد تایید "نعمت‌الله ایزدی" مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، نیست.

در همین راستا بر اساس بخش نامه های زیر تاکید شده است که سرپرست شرکت آتیه صبا اجازه استخدام یا انتصاب جدید را تا اطلاع ثانوی ندارد؛ این در حالی است که بعد از تعدیل نیروهای اخیر، برخی از افراد برای جایگزینی به این شرکت آمده و استخدام شده اند.

 

از طرف دیگر بر اساس بخش نامه دیگری که از سوی سرپرست صندوق بازنشستگی کشور صادر شده است، می بایست کلیه احکام در یک سال گذشته که از سوی مدیران و سرپرستان شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی صادر شده برای بررسی بیشتر به معاونت سرمایه گذاری و امور اقتصادی ارسال شود.

باید دید نتیجه معاونت سرمایه گذاری و امور اقتصادی نسبت به تعدیل نیروهای گسترده در شرکت ت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری چه خواهد بود و این انتصابات باطل شده و افراد تعدیل شه به کار خود بازگشت داده می شوند یا خیر؟

 

انتهای پیام/ط

https://www.dana.ir/1523202
ارسال نظر
نظرات