شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1398/07/02 شناسه خبر: 1524008
معاون آموزش سازمان پدافند غیرعامل کشور:
دشمن از طریق جنگ اقتصادی معیشت مردم را نشانه گرفته است
معاون آموزش سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز دشمن از طریق جنگ اقتصادی معیشت مردم را نشانه گرفته که قطعا با اتحاد و انسجام و تبعیت از رهبری در این عرصه نیز دشمن را شکست خواهیم داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سبلان‌ما، غلام‌عسگر کریمیان شب گذشته در همایش رزمندگان شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: هفته دفاع‌ مقدس فرصتی مناسب برای بیان رشادت های رزمندگان و تبیین ناگفته‌های دوران هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان کشور است.

وی با بیان اینکه قدرت و اقتدار امروز کشور را مدیون خون شهدا، رزمندگان و خانواده های شهدا هستیم، گفت: به برکت همین فرهنگ عاشورایی و وجود جوانان انقلابی، ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پدافند غیرعامل کشور در ادامه افزود: امروز ماهیت جنگ تغییر کرده و دشمن از طریق ابزار رسانه‌ای و جنگ اقتصادی معیشت مردم را نشانه گرفته است که قطعا با اتحاد و انسجام و تبعیت از رهبری در این عرصه نیز دشمن را شکست خواهیم داد.

کریمیان با اشاره به اینکه مردم‌داری، توجه به معنویت و خدمت مخلصانه باید اصلی‌ترین وظیفه مسئولین قرار گیرد، گفت: در چهار دهه اخیر مردم در جایگاهشان بنحو احسن به وظایفشان عمل کرده اند و حال وظیفه مسئولین نظام حاکمیتی است که با استفاده از منابع غنی، چه از لحاظ نیروی انسانی و منابع هنر مدیریت خودشان را نشان دهند.

فرمانده سابق سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: امروز یکی از اولویتهای اصلی دشمن، ایجاد نبرد امنیتی و نبرد نرم است که با هدف جنگ اقتصادی، ضربه زدن به معیشت مردم، ایجاد شکاف ملی و دو قطبی کردن کشور، بحران مدیریت و ایجاد ناامیدی در جامعه طراحی شده است.

در این همایش فرماندار شهرستان پارس آباد نیز با تاکید بر اینکه امروز هر چه داریم به برکت رشادت ها و مجاهدت های رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده است، گفت: هشت سال مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام در برابر قدرت‌های جهان امروز بزرگی و عظمت را به ملت و مردم ایران هدیه کرده است.

علی علایی به اجتماع گسترده مردم شهرستان پارس آباد در هشتم محرم اشاره کرد و وحدت و انسجام اعضای شورای تامین و مسئولین پارس آباد در تصمیمات مهم و مصالح عمومی را الگوی شهرستانهای استان دانست که به نحو احسن در سالهای اخیر لمس شده است و قطعا این روند ادامه خواهد داشت.

همایش رزمندگان شهرستان پارس‌آباد روز دوشنبه یک مهرماه با حضور مسئولین شهرستانی، فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم ولایی پارس‌آباد در مصلی امام خمینی‌(ره) این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1524008
ارسال نظر
نظرات