شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1398/07/03 شناسه خبر: 1524392
رئیس ستاد اقامه نماز کشور:
برگزاری اجلاسیه نماز در گلستان آثار ماندگار داشته باشد/ضرورت تعمیر و تجهیز نمازخانه مدارس
رئیس ستاد اقامه نماز کشور بر ضرورت تعمیر و تجهیز نمازخانه مدارس تاکید کرد و گفت: برگزاری اجلاسیه نماز در گلستان آثار ماندگار داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کلاس بیست؛ بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز آذر ماه سالجاری در استان گلستان برگزار خواهد شد و به همین منظور رئیس ستاد اقمه نماز کشور به استان سفر کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با تاکید بر اینکه نباید استفاده های سیاسی از اجلاسیه شود، اظهار کرد: باید در اجلاسیه از تشریفات و تجملات خودداری شود و این مراسم نباید مزاحمتی برای رفت و آمد مردم ایجاد نماید.

وی افزود: مسائل و موضوعاتی که در اجلاسیه مطرح خواهد شد باید وحدت آفرین باشد و باید به حل مشکلات نماز در سطح استان ها خصوصا در زمینه مدارس کمک کند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور تصریح کرد: برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز و ساخت ویژه برنامه ای در خصوص گرایش نوجوانان به نماز و تقدیر از خادمان برتر این عرصه از جمله برنامه هایی است که می تواند در این اجلاسیه تاثیر بسزایی داشته باشد.

قرائتی خواستار تعمیر و تجهیز نمازخانه های مدارس شد و افزود: باید تلاش کنیم پس از اجلاسیه آثار مفید و ماندگاری را در اختیار مردم استان قرار دهیم.

اجلاسیه سراسری نماز را فرصتی برای گلستان

همچنین هادی حق شناس با ابرازی خوشنودی نسبت به برگزاری این اجلاسیه سراسری در گلستان، گفت : کمیته های ششگانه این اجلاسیه جلسات لازم را در استان برگزار کرده اند، پیگیری های خوبی صورت گرفته و خوشبختانه آمادگی مناسبی در استان جهت برگزاری اجلاسیه وجود دارد.

وی افزود: دستگاه های اجرایی نقش غیرقابل انکاری در این اجلاسیه سراسری خواهند داشت و اکثر دستگاه ها تا به امروز اعلام آمادگی کرده اند.

استاندار گلستان یادآور شد: در جلسات استانی با دستگاه های اجرایی و کمیته ها، موارد لازم و شرح وظایف اعلام شده و خوشبختانه پیگیری های لازم در حال انجام است.

حق شناس اجلاسیه سراسری نماز را فرصتی برای گلستان دانست و خاطر نشان کرد: تلاش داریم با بهره برداری صحیح از این اجلاسیه در راستای اشاعه فرهنگ نماز ، وحدت و همدلی بیش از پیش استفاده کنیم.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1524392
ارسال نظر
نظرات