شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:50 منتشر شده در مورخ: 1398/07/03 شناسه خبر: 1524548
معاونت فرهنگی سپاه قدس گیلان:

نمایشگاه "گنج مقدس" با هدف بهره برداری مناسب از معارف و ارزش های دفاع مقدس برپا شد

نمایشگاه "گنج مقدس" با هدف بهره برداری مناسب از معارف و ارزش های دفاع مقدس برپا شد
معاونت فرهنگی سپاه قدس گیلان با اشاره به برپایی نمایشگاه “گنج مقدس” با خدمات دهی ۳۴ غرفه، گفت: این نمایشگاه با هدف بهره برداری مناسب از معارف و ارزش های دفاع مقدس برپا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کامیار مهدی پور در گفت و گو با خبرنگار ۸دی با اشاره به برپایی نمایشگاه “گنج مقدس” در پیاده راه فرهنگی رشت، اشهار کرد: امسال در جلسات ستادی قرار شد با هدف به نمایش گذاشتن اقتدار نیروهای مسلح برقرار کنیم و در این راستا نمایشگاه “گنج مقدس” از ۳۱شهریور برپا و تا ششم مهر ماه ادامه دارد.

وی افزود: محل برپایی نمایشگاه هم قرار شد مکانی باشد تا مردم راحت تر حضور پیدا کنند لذا نمایشگاه “گنج مقدس” در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای سر پل ذهاب در پیاده راه میدان شهرداری رشت بر پا شده است.

معاونت فرهنگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این نمایشگاه ۳۴غرفه دارد، تصریح کرد: بخشی از این غرفه ها مربوط به نهادهای نظامی ارتش قهرمان و نیروی انتظامی سرافراز و سپاه عزیز است که دوستان تجهیزات و ادوات نظامی را در این مکان مستقر کرده اند و بخشی از این فضا برای بازدید سنین مختلف فراهم شده است.

مهدی پور افزود: دستگاه های فرهنگی دیگر هم مانند بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، ستاد کنگره شهدا، بنیاد شهید، جهاد سازندگی و… نیز حضور دارند و غرفه ها را متناسب با حال و هوای دفاع مقدس چیده اند.

معاونت فرهنگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و یک مؤسسه مردمی و مرکز آفرینش های هنری در این نمایشگاه فعالیت می کنند، گفت: در این نمایشگاه کتاب هایی متناسب با حال وهوای دفاع مقدس در اختیار بازدید کنندگان قرار می گیرد.

وی با تأکید بر اینکه مردم از ساعت ۹صبح تا ۱۲ظهر و عصرها از ساعت چهار تا ۱۱شب می توانند از این فضا بازدید کنند، اضافه کرد” فضای خوبی برای مردم جهت آشنایی و بهره برداری مناسب از معارف و ارزش های دفاع مقدس ایجاد شده است.

معاونت فرهنگی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: امسال با نام همین نمایشگاه برنامه زنده تلویزیونی شبکه استانی هر شب از ساعت ۲۱ به مدت یک ساعت و ۱۵ دقیقه بر روی آنتن می رود که بسیار متنوع است و هر شب در خدمت یکی از دستگاه ها و ادارات هستیم که برنامه های ویژه خود در این هفته را در حضور مردم اجرا می کنند.

مهدی پور با بیان اینکه در این نمایشگاه در خدمت راویان کشوری و استانی جهت روایت گری هستیم و جلوه های دفاع مقدس را برای نسل های جدید انقلاب روایت گری می کنند و فعالیت های هنری خوبی هم طراحی شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1524548
ارسال نظر
نظرات