شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1398/07/05 شناسه خبر: 1524940
امام جمعه سمنان:
برجام و مذاکرات باعث افزایش مشکلات در کشور شد
امام جمعه سمنان با بیان اینکه مذاکره با آمریکا مشکلات کشور را حل نمی کند، گفت: برجام موجب افزایش بیشتر مشکلات شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرآت، آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولایت فقیه  در استان و امام جمعه سمنان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم الحرام و تبریک ولادت امام باقر(ع) به همه ی مسلمانان گفت: نماز جمعه میدان جنگ نیست بلکه میدان هدایت است.

امام جمعه سمنان در ادامه افزود: اگرمسئولین در نظام عملکرد درستی داشته باشند قطعا تمامی ائمه جمعه از آن ها قدردانی می کنند.

شاهچراغی با توجه به اینکه مجلس خبرگان رهبری چندین سال است که بر شرایط رهبری نظارت دارند، عنوان کرد: همه ی ملت ایران باید از داشتن چنین رهبری شاکر باشند چراکه مقام معظم رهبری تمامی شرایط حاکم در قانون اساسی را دارند.

وی در ادامه افزود: داشتن ذخیره ای برای روز مبادا از دیگر کارهای مجلس خبرگان رهبری است.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه فرهنگ "ما می توانیم" از نگاه مقام معظم رهبری بسیار مورد توجه قرار می گیرد، مطرح کرد: دشمن به دنبال گرفتن و از بین بردن این شعار است که باید همگان حافظ آن باشیم.

شاهچراغی اذعان کرد: رژیم طاغوتی در طی 8 سال دفاع مقدس برای از بین بردن این شعار تلاش کرد اما به هیج نتیجه ای نرسید و امروز هم دشمن نمی تواند این شعار را در انقلاب اسلامی از بین ببرد.

وی گفت: توکل، تقوا، توحید و تکیه به جوانان از لوازم مهم برای اجرای این شعار در کشور است.

امام جمعه سمنان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که حلال مشکلات را مقاومت می دانند، اظهار کرد: مذاکره و برجام هیچ یک از مشکلات کشور را حل نکرده بلکه به مشکلات کشور افزوده شده است.

شاهچراغی ادامه داد: 40 سال مقاومت ملت ایران هنوز با رهبری امام خامنه ای ادامه دارد.

وی ضمن تشکر از رئیس جمهور کشورمان در خصوص سخنرانی ایشان در سازمان ملل، تصریح کرد: کاش رئیس جمهور ایران در زمان زودتری مذاکره آمریکا با ایران را لغو می کردند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1524940
ارسال نظر
نظرات