شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 15:21 منتشر شده در مورخ: 1398/07/07 شناسه خبر: 1525731
فرمانده نیروی دریایی سپاه در اهواز:

آمریکا در هر دو هفته ۲۵ میلیون دلار را هزینه ناوهای خود در خلیج فارس می کند

آمریکا در هر دو هفته ۲۵ میلیون دلار را هزینه ناوهای خود در خلیج فارس می کند
سردار تنگسیری تصریح کرد: اگر امروز دشمن از ما هراس دارد به برکت خون شهدا است اما متاسفانه برخی ها امروز از این مسیر خارج شده اند اما باز هم هیچ تاثیری در اقتدار میهن اسلامی ما نخواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب ؛ سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری صبح امروز در گردهمایی رزمندگان، ایثارگران، بسیجیان و یادگاران هشت سال دوران دفاع مقدس شرکت فولاد خوزستان با اشاره به به دستگیری تفنگداران آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی، اظهار داشت: این رخدادها تنها گوشه ای از اقتدار نیروهای دریایی سپاه بود که لرزه بر پیکر دشمن انداخت.

 
وی افزود: هشت سال دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام با دست خالی در خشکی و دریا مقابل دشمنی که از طرف ۸۲ کشور دنیا حمایت می شد نشان از اراده و همت بالای جوانان این مرز و بوم برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی است که با وجود تقدیم هزاران جوان  اجازه ندادیم یک وجب از خاک این میهن اسلامی به دست دشمن بیافتد.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: آمریکا در هشت سال دوران دفاع مقدس بیش از ۴۰ میلیارد دلار به رژیم صدام  کمک کرد و برخی کشورهای عربی خائن و اروپایی ها نیز کمک های تسلیحاتی و مالی خود را در اختیار صدام قرار دادند.
 
تنگسیری خاطرنشان کرد: برخی افراد خودفروخته در جنگ علیه نظام بودند حسابشان مشخص است چرا که در زمان های گذشته نیز از این دست افراد وجود داشته  و همچنان برای آسیب رساندن به نظام اسلامی در صحنه حضور دارند.
 
وی تصریح کرد: اگر امروز دشمن از ما هراس دارد به برکت خون شهدا است اما متاسفانه برخی ها  امروز از این مسیر خارج شده اند اما باز هم هیچ تاثیری در اقتدار میهن اسلامی ما نخواهد داشت.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما در مقابل هیچ قدرتی غیر از خداوند متعال سر خم نمی کنیم و روز به روز بر اقتدار این میهن اسلامی افزوده می‌شود.
 
سردار تنگسیری با بیان اینکه نیروی دریای سپاه در یک سال و نیم درگیری با نیروهای آمریکایی هفت شهید را تقدیم انقلاب کرد اما آمریکا بیش از ۲۵ کشته و خسارت های میلیارد دلاری متحمل شده است، عنوان کرد: درحال حاضر آمریکایی ها در هر دو هفته مبلغی بالغ بر ۲۵ میلیون دلار را هزینه ناوهای مستقر شده خود در خلیج فارس می کنند که این نشان دهنده اهمیت این منطقه برای آنهاست اما هر زمانی که دست از پا خطا کرده اند با واکنش جدی و سریع نیروی دریایی سپاه مواجه شده‌اند.
 
وی در پایان تصریح کرد: دستگیری نیروهای آمریکایی و انگلیسی تنها یک هشدار برای کشورهایی بود که قصد تعرض به مرزهای ایران را دارند بنابراین اگر کشوری به خود اجازه دهد بدون اجازه وارد مرزهای آبی ایران شود سرنوشت تلخی در انتظار آنها خواهد بود.
 
 
انتهای پیام/
 
 
https://www.dana.ir/1525731
ارسال نظر
نظرات