شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 15:59 منتشر شده در مورخ: 1398/07/08 شناسه خبر: 1526044
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی:
ساخت مدرسه برای بچه‌های اوتیسم نیاز به توجه ویژه‌ای دارد/ 17 میلیارد تومان از تعهدات خیران محقق شد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی گفت:در سال گذشته حدود 21 میلیارد تومان تعهد کمک خیرین را داشتیم که 17 میلیارد تومان تحقق یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، محمدرضابیکی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی در مراسم افتتاح مدرسه استثنائی شهدای بانک ملی بیرجند اظهار کرد: سازمان نوسازی  مدارس یکی از اهرم‌های منابع مطمئنی که تاکنون داشته نهادها و مردم بودند.

 
وی افزود: در سال گذشته حدود 21 میلیارد تومان تعهد کمک خیرین را داشتیم که 17 میلیارد تومان تحقق یافته است.
 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی بیان کرد: مهرماه امسال 180 کلاس تحویل شده که 77 درصد این کلاس‌ها با مشارکت خیران ساخته شده است.
 
بیکی با بیان این‌که  در سال گذشته این رقم 54 درصد بوده، عنوان کرد: میزان مشارکت  در سال جاری 20 درصد افزایش داشته که بیش از 40 درصد اعتبارات آن  توسط خیران و موسسات تامین اعتبار شده است.
 
وی اظهار کرد: مهر امسال یکی از موسسات برای سه شهرستان استان بیش از 2.5 میلیارد تومان کمک کرد که توانستیم 4 مدرسه که سال‌ها ناتمام مانده بود را به بهره‌بردای برسانیم.
 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی گفت: مدرسه‌ای که امروز افتتاح شد پنجمین مدرسه‌ای است که با همراهی بانک ملی افتتاح می‌شود.
 
بیکی با بیان اینکه روز گذشته یک مدرسه در نهبندان افتتاح شد، افزود: یک مدرسه در اسدیه درحال ساخت است که در مهر ماه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
وی تاکید کرد: بحث اوتیسم از اولویت‌های استان است و ساخت مدرسه برای بچه‌های اوتیسمی نیاز به توجه ویژه‌ای دارد.
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1526044
ارسال نظر
نظرات