شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1398/07/09 شناسه خبر: 1526166
رطوبت دلیل قطع برق استخرهای پرورش میگو دلوار
شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در جوابیه ای پیرامون قطع شدن موضوع برق بخش دلوار و برخی از مزارع پرورش‌میگو ها رطوبت ۹۷ درصدی و مه شدید صبحگاهی را عامل اصلی قطع جریان برق معرفی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در جوابیه ای پیرامون قطع شدن موضوع برق بخش دلوار و برخی از مزارع پرورش‌میگو ها رطوبت ۹۷ درصدی و مه شدید صبحگاهی را عامل اصلی قطع جریان برق معرفی کرد.

براساس این گزارش فیدر دلوار از ساعت ۳:۲۵ به دلیل رطوبت و مه شدید صبحگاهی قطع گردید اما قسمت ابتدایی خط از ایستگاه همچنان برقدار است.

علت قطع برق رطوبت ۹۷ درصد منطقه شرایط محیطی حاکم و به دنبال آن معیوب شدن تجهیزات عایقی شبکه هوایی بوده است .

گفتنی است فیدر ذکر شده یکی از فیدرهای پربار استان بوشهر محسوب می شود.

در ارتباط با قطع جریان برق دلوار و خسارت وارد شده به برخی از استخرهای پرورش میگو پس از اطلاع از حادثه گروهای عملیاتی متعدد شرکت توزیع نیروی برق به منطقه اعزام و علی رغم تاریکی و شدت آلودگی و مه و شرجی نسبت به شناسایی محل عیب اقدام و پس از تعویض تجهیزات معیوب در ساعت ۶:۳۵ خط مذکور را برقدار نمودند.

قابل ذکر است فیدر فوق علاوه بر اجرای برنامه مستمر شستشوی تجهیزات با آب مقطر و روش خط گرم در چندین نوبت مورد تعمیرات پیشگیرانه و بازسازی قرار گرفته و همچنین مقره های موجود در شبکه با نسل جدید مقره های پلیمری تعویض و بازساری گریده بود.

علی رغم انجام عملیات های پیش گیرانه به دلیل اینکه قعطی برق در اثر حادثه غیر مترقبه قابل پیش بینی نمی باشد به مصرف کننده های آسیب پذیر توصه می شود نسب به نصب و آماده به کار بودن ژنراتور های تامین برق اضطراری اقدام و اطمینان حاصل نمایند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1526166
ارسال نظر
نظرات