شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1398/07/09 شناسه خبر: 1526374
اکران مردمی مستند «بانو» وارد هفته دوم شد
اکران مردمی مستند سینمایی «بانو» به کارگردانی محمد حبیبی منصور، با نمایش روز گذشته این فیلم در دانشگاه مدنی تبریز وارد هفته دوم خود شد و به 14 اکران رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «عمار فیلم» اکران مردمی مستند سینمایی «بانو» به کارگردانی محمد حبیبی منصور، با نمایش روز گذشته این فیلم در دانشگاه مدنی آذربایجان تبریز وارد هفته دوم خود شد.

اکران مستند سینمایی «بانو» از 25 شهریورماه با نمایش این فیلم در سالن اندیشه حوزه هنری آغاز شد و تا امروز در سالن اجتماعات سازمان سراج، حسینیه هنر تهران، سالن اجتماعات شهرک شهید محلاتی تهران، سالن اجتماعات سازمان سراج مازندران و سالن شیخ صفی الدین حوزه هنری ارومیه تهران ادامه پیدا کرد.

این مستند سینمایی در ادامه برنامه اکران های مردمی خود در حوزه علمیه فاطمه الزهراء (س) تهران، پایگاه ولی عصر (عج) تهران، حسینیه مسجد غریبلر تبریز، دانشگاه مدنی آذربایجان تبریز، سالن اجتماعات کمیته امداد سنندج و مسجد امام حسن مجتبی (ع) نیز نمایش داده شده است.

سالن امام خمینی (ره) سبزوار، دانشگاه فارابی تهران، سینما مردم کاشان، سینما هویزه مشهد، سینما قدس تبریز، بنیاد غدیر کاشان، حسینیه هنر اصفهان، فرهنگسرای انقلاب تهران، دانشگاه پیام نور مشهد و دانشگاه امام صادق (ع) تهران و تعدادی دیگر از مساجد در سراسر کشور از جمله اماکنی هستند که در صف اکران مستند سینمایی «بانو» قرار دارند.

مستند سینمایی «بانو» در ۸۲ دقیقه روایت گر زندگی پرفراز و نشیب بانو عصمت احمدیان، از زنان تاثیرگذار اهواز است. زنی که خودش و اعضای خانواده او از جمله همسر و سه فرزندش هرکدام به نوعی با جنگ در ارتباط هستند. زندگی پس از جنگ و فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی خانم احمدیان نیز بخش مهمی از زندگی اوست که در این مستند به آن پرداخته شده است.

گروه سینمایی هنر و تجربه با اکران مستند سینمایی «بانو» مخالفت کرده است و به رغم این اینکه برای نمایش آن مخالف صورت گرفته شاهد اکران و استقبال بسیار خوبی از این مستند هستیم.

گفتنی است بلیط فروشی مستند سینمایی «بانو» به دو صورت اختیاری و اجباری انجام می شود که در مراسم رونمایی از آن در حوزه هنری مبلغ 170 میلیون ریال بلیط فروشی اختیاری انجام شده بود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1526374
ارسال نظر
نظرات