شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1398/07/13 شناسه خبر: 1527340
در قروه چه می گذرد؟
موتور عزل و نصب های انتخاباتی در قروه روشن شده است/ از تغییرات بخشداران تا معاونت سیاسی فرمانداری
پس از تغییر ناگهانی و انتخاباتی فرماندار قروه ، هم اکنون صدای مهره چینی های بعدی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی در قروه به گوش می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، این روزها در قروه خبرهای بسیاری به گوش می رسد ، خبرهایی که حکایت از مهره چینی های انتخاباتی برنامه ریزی شده ای دارد که جز منافع عده ای خاص چیز دیگری برای مردم شهرستان قروه به همراه نخواهد داشت.

متاسفانه پس از آنکه فرماندار سابق قروه در مراسمی که نه در شان مردم شهید پرور شهرستان قروه و نه در جایگاه فرمانداران این دیار بود تغییر نمود و در سکوت رسانه ای شاهد بزرگترین تغییر سیاسی در یک شهر بودیم ، هم اکنون خبرهایی از تغییرات دیگر در سطح بخشداری ها و همچنین انتصابات جناحی و سیاسی در معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری قروه که حدود یکسال از خالی بودن این کرسی می گذرد هستیم.

این در حالی است که نه تنها نقش گروه های مختلف سیاسی و برخی از همیشه مدعیان در این صحنه از بازی خالی نیست بلکه نقش نماینده شهرستان قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی نیز به چشم می خورد و سوال اینجاست که چرا نیروهای ارزشی و فرزندان شهدا در راس توجه جابجایی ها قرار گرفته اند؟

متاسفانه هم اکنون در حالی فشارها برای عزل یکی از بخشداران قروه تشدید شده است و جایگزین وی نیز مشخص گردیده که بخشداری دزج ماه ها است که بدون بخشدار اداره می شود و چیزی که تعجب همگان را برانگیخته در این انتصاب سفارشی و مشخص شده است.

چرا باید یک بخشداری در قروه بدون بخشدار باشد و برخی افراد در تلاش باشند که یک بخشدار دیگر را عزل نمایند تا شخص مشخص شده خود را در سمت وی بگمارند؟

از طرفی معاونت سیاسی فرمانداری قروه نیز بیش از یکسال است که بدون معاون اداره  می شود و پیش از این نیز فرماندار سابق قروه مسئولیت اداره ان را برعهده داشته است اما هم اکنون فشارها برای تثبیت افرادی که به دنبال منافع و حزبی و جناحی هستند در این بخش افزوده شده است و همان هایی که در سکوت خبری فرماندار قروه را جابجا نمودند به دنبال این هستند که باز هم در سکوت خبری نیروهای خود را در سمت معاونت سیاسی و معاونت عمرانی فرمانداری قروه قرار دهند تا شاید بتوانند در آستانه انتخابات قدمی از قدم برداشته باشند .

این شرایط در حالی رخ می دهد که باز هم طبق معمول استاندار کردستان نسبت به تغییر و تحولات قروه سکوت می کند و هیچ پاسخ مشخص و روشنی برای خبرنگاران ندارد !

متاسفانه همانگونه که پیشتر نیز مطرح شد این روزها تغییرات حزبی و جناحی در قروه با فشار مضاعف بر نیروهای ارزشی و فرزندان شهدا رخ می دهد و جابجایی ها به گونه ای برنامه ریزی شده است تا افراد مشخص شده جایگزین آنان شوند.

از طرفی چهره برخی گزینه ها که برای سمت های معرفی شده مشخص شده اند پیش از این در صحنه های مختلف سیاسی سطح شهرستان قروه برای مردم مشخص شده است و مردم رضایتی به این انتصابات سفارشی و جناحی ندارند.

امید آنکه دولتمردان کردستان با بازنگری در رفتار و اقدامات خود به دنبال حفظ منافع مردم باشند و بازی های سیاسی و انتصابات جناحی خود را کنار بگذارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527340
ارسال نظر
نظرات