شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1398/07/14 شناسه خبر: 1527632
اعزام دو دستگاه تریلر دارو و تجهیزات پزشکی و 67 نفر کادر پزشکی هلال احمر به عراق
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان از اعزام دو دستگاه تریلر دارو و تجهیزات پزشکی و 67 نفر نیروی درمانی به عراق خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داریوش کریمی در گفت‌و‌گو با صاحب نیوز در خصوص فعالیت‌های هلال احمر اصفهان برای ایام اربعین اظهار کرد: جمعیت هلال احمر اصفهان مسئول کمیته امداد و نجات ستاد اربعین استان است و با برگزاری جلسات، برنامه‌های مختلفی از جمله هماهنگی، آماده‌باش دستگاه‌های عضو کمیته امداد و نجات و راه، پوشش امدادی اتوبوس‌ها و زائرانی که از استان عبور می‌کنند را از طریق استانداری اعلام کردیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه مسئول درمان و رسیدگی به امور درمانی زائران در عراق هستیم، گفت: تیم پزشکی حج و زیارت و هلال احمر با همکاری و کمک سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در کشور عراق برای ایام اربعین حضور دارند.

وی افزود: اعزام دو دستگاه تریلر برای انتقال دارو و تجهیزات پزشکی، اعزام نیروهای متخصص از جمله پزشک، پرستار، نجاتگر و فوریت‌های پزشکی برای حضور در درمانگاه‌ها در حال انجام است.

کریمی با توضیح اینکه آمبولانس و سایر تجهیزات که از ما خواسته شده در اختیار سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر قرار گرفته است، بیان کرد: علاوه بر حضور و فعالیت در کشور عراق، در مرز شلمچه هم خودروی مجهز ارتباط سیار برای پوشش ارتباطات، ماهواره‌ای، بی‌سیم و تلفن در آن منطقه اعزام شد.

وی در پایان با بیان اینکه هفت تیم واکنش سریع در استان آماده هستند تا در هر نقطه از کشور لازم باشند حضور پیدا کنند، خاطرنشان کرد: تا کنون 67 نفر از نیروهای درمانی، شامل پرستار، پزشک، نجاتگر، تکنسین اورژانس و دارویی به درمانگاه های نجف، کربلا و حله اعزام در حال اعزام هستند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1527632
ارسال نظر
نظرات