شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:07 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1527794
مدیرحج و زیارت استان زنجان:
ثبت نام بیش از 22 هزار زنجانی برای راهپیمایی اربعین
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت:تا کنون 22 هزار و 835 زنجانی برای حضور در راهپیمایی عظیم اربعین ثبت نام کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرامرز بابایی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا، اظهار داشت: در حال  حاضر سامانه سماح برای ثبت نام زائران باز است و علاقه مندان به سفر اربعین می توانند در این سامانه برای خروج از کشور ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه تنها راه خروج از کشور ثبت نام در این سامانه است، افزود: افرادی که در این سامانه ثبت نام نکنند با مشکلات عدیده ای مواجه می شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: سامانه سماح موجب می شود تا آمار دقیق خروج مسافران در دسترس بوده و خدمات رسانی نیز بهبود یابد.

مدیر حج و زیارت استان زنجان با اشاره به ثبت نام 13 هزار و 255 گروه برای حضور در راهپیمایی اربعین، تصریح کرد: تا کنون امکان تردد برای زائران از مرز مهران بود.

بابایی با بیان اینکه با باز شدن مرز خسروی امکان عبور از این مرز مهیا می شود، تصریح کرد: زائران به توصیه ها و اطلاعیه های اعلامی توجه کنند تا سفر بی خطری را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون 22 هزار و 835 زنجانی در سامانه سماح برای حضور در مراسم اربعین ثبت نام کرده اند و این ثبت نام ادامه دارد.

این مسئول بیان داشت: متقاضیان می ‌توانند به دفاتر ۲۲ گانه حج و زیارت مراجعه و ثبت‌ نام خود را انجام دهند.

 مدیر حج و زیارت استان زنجان با بیان اینکه مشکلی در روند ثبت نام در سامانه سماح تا کنون به وجود نیامده است، ادامه داد: زائرانی که در سامانه ثبت ‌نام نکنند ویزا برای آنها صادر نمی‌ شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1527794
ارسال نظر
نظرات