شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:26 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1527947
مسئول بسیج اصناف سپاه جواد الائمه خراسان شمالی اعلام کرد:

عرضه چادر مشکی پایین تر از قیمت بازار در بجنورد

عرضه چادر مشکی پایین تر از قیمت بازار در بجنورد
مسئول بسیج اصناف سپاه جواد الائمه خراسان شمالی گفت: پارچه های چادر مشکی با قیمت زیربازار به صورت مرحله به مرحله در فروشگاه لاله بجنورد عرضه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین حقانی، مسئول بسیج اصناف سپاه جواد الائمه خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت چادرهای مشکی همچنین عرضه فراوان مانتوهای جلوباز در سطح بازار کشور و استان که نارضایتی های اجتماعی را به همراه داشت در جلسات امر به معروف و نهی از منکر استان از سازمان بسیج اصناف تقاضا شد که در این زمینه تدبیری انجام شود.

حقانی گفت: سازمان بسیج اصناف استان در زمینه تهیه چادرهای مشکی با کیفیت بالا و قیمت پایین ورود کرد و در تعامل با شرکت های عرضه کننده کشوری توانست مراکز فروش پارچه های چادر مشکی در استان تهران را شناسایی و موافقت آنها را برای تامین و عرضه چادر مورد نیاز متقاضیان در خراسان شمالی را جلب کند.

وی افزود: در این تعامل موافقت شد که هزار قواره چادر مشکی به صورت مرحله به مرحله به مرکز فروش لاله در شهر بجنورد برای عرضه به مشتریان ارسال شود که مرحله اول آن انجام شده است و از فردا عرضه مرحله دوم نیز آغاز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: پارچه های چادر مشکی زیر قیمت بازار عرضه می شوند.

مسئول بسیج اصناف سپاه جواد الائمه خراسان شمالی گفت: این اقدام با استقبال مشتریان روبرو شده است.

وی درباره تصمیم گیری در زمینه مانتوهای جلو باز نیز اعلام کرد: با اقدام اتحادیه پوشاک و اماکن استان یکسری از مانتوهای جلوباز از بازار استانجمع آوری شده اند و به دنبال آن تولیدکنندگان درخواست کردند که این مانتوها در اختیار آنان قرار گیرند تا با انجام طراحی دوباره بر روی آنها، این مانتوها به صورت مانتوهای جلوبسته به چرخه عرضه وارد شوند.

حقانی گفت: دست اندرکاران تقاضای تولیدی ها را پذیرفته اند که البته هنوز این موافقت عملیاتی نشده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1527947
ارسال نظر
نظرات