شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 21:00 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1528028

دردسر تازه بازیگر فیلم‌های مستهجن برای ترامپ

تلاش رئیس جمهور آمریکا برای عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی خود در ارتباط با پرونده روابط با دو بازیگر فیلم‌های مستهجن با شکست مواجه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تلاش «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا برای پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود از دادستانی منهتن با شکست مواجه شد.

درخواست برای ارائه اظهارنامه مالیاتی، بخشی از تحقیق درباره پرداخت حق السکوت توسط وکیل او به دو بازیگر فیلم‌های مستهجن که با ترامپ در ارتباط بوده‌اند، است.

قاضی «ویکتور مارور» در این باره گفت که وی نمی‌تواند چنین ادعای محدود کننده درباره مصونیت رئیس جمهور از روند قضایی را تایید کند.

ترامپ مدعی شده تا زمانی که در کاخ سفید حضور دارد از هرگونه روند قضایی مصون است ادعایی که دادستانی آمریکا آن را رد کرده و گفته که رئیس جمهور تحت چنین «سپر محافظتی» قرار ندارد.

این در حالی است که ترامپ در حال حاضر با چالش بزرگی به نام تحقیقات برای استیضاح وی به دلیل رسوایی اوکرایت گیت مواجه است.

گفته می‌شود ترامپ در تماس تلفنی در روز ۲۵ جولای (سوم مهرماه) با رئیس جمهور اوکراین او را برای تحقیقات فساد از کسب و کار خانوادگی جو بایدن تحت فشار قرار داده است.

بایدن، یکی از سیاستمداران دموکراتی است که برای کسب نامزدی این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ تلاش می‌کند. در صورتی که او بتواند به این هدف دست پیدا کند، رقیب انتخاباتی ترامپ خواهد بود.

افشاگری که گفته می‌شود یک افسر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) است با تنظیم شکوائیه‌ای علیه ترامپ او را به سوءاستفاده از قدرت، استفاده از امکانات دولت برای پیشبرد اهداف شخصی و دعوت از یک کشور خارجی جهت دخالت در مسائل داخلی آمریکا متهم کرده است.

https://www.dana.ir/1528028
ارسال نظر
نظرات