شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 23:30 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 شناسه خبر: 1528036
سخنگوی کیمسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون، وزیر صمت به سوال تعدادی از اعضا پاسخ داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با حضور وزیر صمت و معاونان وی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه سوالات نمایندگان از  وزیر صنعت مطرح و نهایتاً بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: در ادامه سوال پژمانفر نماینده مردم مشهد درباره مشکلات مربوط به تامین کاغذ مطرح شد که وی نهایتا از توضیحات وزیر صمت قانع شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: همچنین صباغیان نماینده بافق درباره مسائل مربوط به معدن کوشک و نحوه واگذاری‌ معادن در استان یزد بررسی و نهایتا مقرر شد تحقیق و تفحص از معادن استان یزد و به ویژه معدن کوشک در دستور کار کمیسیون قرار گیرد.

باستانی بر همین اساس اضافه کرد:در ادامه جلسه نیز قاضی‌پور سوال خود درباره تولیدات سیگار را مطرح کرد که وی نیز از توضیحات رحمانی قانع شد.

همچین به گفته سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، سوال حبیب‌الله دهمرده نماینده مردم زابل درباره فعالیت‌های صنعتی در استان سیستان و بلوچستان نیز مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به عدم اقناع نماینده، سوال به صحن علنی ارجاع شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1528036
ارسال نظر
نظرات