شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1398/07/16 شناسه خبر: 1528265

چهار سال پیش، آن سوی مرزها چه خبر بود؟

امروز شانزدهم مهر ماه ۱۳۹۸ است. درست چهار سال پیش در چنین روزی، هزاران کیلومتر دورتر از خانه و کاشانه‌مان و در دیار شام، قامت مرد دریا دلی خمیده شد که...

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار گلعلی بابایی، نویسنده دفاع مقدس در مطلبی نوشت:

 
امروز شانزدهم مهر ماه ۱۳۹۸ است. درست چهار سال پیش در چنین روزی، هزاران کیلومتر دورتر از خانه و کاشانه‌مان و در دیار شام، قامت مرد دریا دلی خمیده شد که نمونه ی مردانگی، شجاعت، شرف و انسانیت بود.
 
اما این واژه ها هم برای توصیف شخصیت بزرگ مردی چنین نستوه، شانه خالی می کنند و دست تسلیم بالا می برند. اکنون که توفیق یار شد تا در این ایام حزن انگیز با حضور در سوریه از نزدیک صحنه ها و میدانهای رزم فرمانده جبهه مقاومت سرلشکر شهید حاج حسین همدانی و دیگر یاران مظلوم و گمنامش  را از نزدیک شاهد باشم، بر روح بزرگشان درود می فرستم. امروز وقتی در کوچه پس کوچه های منتهی به حرمهای حضرت زینب(ع) و دردانه ۳ ساله امام حسین؛ حضرت رقیه(س) قدم بر میداری و آن همه آثار مقاومت، ایثار و شهادت را با چشمانی اشکبار و حیرت زده نظاره میکنی و یا پا را از دمشق و شام فراتر میگذاری، به دیگر شهرهای سوریه؛ ( حمص، حلب، حما، درعا، لاذقیه، تدمر، بوکمال و......) میروی، بیش از پیش به عظمت کار شهیدان و رزمندگان مدافع حرم ایمان می آوری و با خود میگویی که به راستی اگر اینان نبودند، چه می شد؟!
شادی روح شهید همدانی و دیگر شهیدان مدافع حرم، فاتح مع الصلوات.
https://www.dana.ir/1528265
ارسال نظر
نظرات