شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 06:41 منتشر شده در مورخ: 1398/07/17 شناسه خبر: 1528279
نژادپرستی رسانه‌های خارجی زیرتیغ افکار عمومی جهان
انتقاد کاربران خارجی توییتر از سانسور رسانه‌‌ای راهپیمایی عظیم اربعین/ رسانه‌های خارجی نمی‌خواهند نوع دوستی مسلمانان در جهان دیده شود
کاربران توییتر به سانسور راهپیمایی عظیم اربعین توسط رسانه‌‌های خارجی انتقاد کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، کاربران توییتر به سانسور راهپیمایی عظیم اربعین توسط رسانه‌‌های خارجی انتقاد کردند.

 

یکی از کاربران توییتر نوشت: باوجود اینکه اربعین هر ساله با گردهمایی بیش از ۳۰ میلیون نفر از سراسر جهان، با رنگ، نژاد و فرهنگ متفاوت برگزار می‌شود، هیچ پوشش خبری از آن در رسانه‌های خارجی نمی‌بینیم، آیا شما تابه‌حال دیدید؟

 

کاربر دیگری نوشت: معمولاً هیچ خبری از راهپیمایی اربعین در رسانه‌ها دیده نمی‌شود. شاید به خاطر این است که آن‌ها نمی‌خواهند راهپیمایی عظیم صلح‌آمیز و نوع‌دوستانه مسلمانان در جهان را ببینید. این حرکت رویکرد خبری هر روزه آن‌ها را به چالش می‌کشد.

 

یکی دیگر از کاربران توییتر نوشت: [اربعین] بزرگ‌ترین سالروزی که مردم، جدای از مذهب و نژاد دور هم جمع می‌شوند، اتحادی است که می‌تواند به عنوان یک تهدید برای مستبدان چون ایالات‌متحده آمریکا، انگلیس، اسرائیل و سعودی‌ها دیده می‌شود؛ به همین دلیل، رسانه‌های غربی این رویداد مهم را پوشش نمی‌دهند.

 

کاربر دیگری نوشت: بدون شک اربعین یک انقلاب است؛ انقلابی که به جهانیان اثبات می‌کند اسلام دین صلح و دوستی است.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1528279
ارسال نظر
نظرات