شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 21:20 منتشر شده در مورخ: 1398/07/17 شناسه خبر: 1528616
فرمانده انتظامی البرز مطرح کرد؛
پاکسازی البرز از معتادان متجاهر در گرو راه اندازی اردوگاه ماده 16/ 29 هزار و 700 واحد صنفی در البرز پروانه کسب دارند
سردار عباسعلی محمدیان گفت: تنها مانع جمع آوری معتادان متجاهرِ البرز، فقدان اردوگاه ماده 16 برای سم زدایی و حرفه آموزی در استان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، فرمانده انتظامی استان البرز به مناسبت هفته ناجا چهارشنبه (17 مهر) در همایش پلیس، امنیت و اصناف، طرح برخورد پلیس با کشف حجاب در خودروها را قانونی دانست و با اشاره به اینکه طی ماه های اخیر از هر 6 خودرو یک مورد کشف حجاب مشاهده می شد، گفت: خوشبختانه امروز با اجرای طرح های ناجا این آمار و دغدغه اجتماعی به حداقل رسیده است. 

سردار عباسعلی محمدیان به آمادگی پلیس برای جمع آوری معتادان متجاهرِ البرز طی 48 ساعت اشاره کرد و با تاکید بر اینکه در طرح نوروزی جمع آوری معتادان در سال 98، بیش از 1000 معتاد جمع آوری شدند، افزود: تنها مانع این مسئله فقدان اردوگاه ماده 16 برای سم زدایی و حرفه آموزی در استان است. 
 
وی به اقدامات نیروی انتظامی در راستای شناسایی واردکنندگان مواد مخدر اشاره کرد و اظهار داشت: سال 97 قریب به 15 تن مواد مخدر کشف شد و امسال نیز آمار کشفیات در 6 ماه نخست به 2700 کیلوگرم رسیده است. 
 
سردار محمدیان در خاتمه جمع آوری متکدیان در چهار راه های شهری و اتوبان را نیز در گرو جانمایی محلی برای بازآموزی آنها و همکاری دستگاه های متولی دانست و تصریح کرد: 29 هزار و 700 واحد صنفی البرز نقش موثری در راستای همراهی با نیروی انتطامی برای تامین امنیت دارند و صدور پروانه های صنفی برای آنها راهکاری برای مقابله با ناخالصی ها و سو استفاده ها از این قشر خواهد بود. 
  
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1528616
ارسال نظر
نظرات