شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1398/07/18 شناسه خبر: 1528655
چرداول میزبان خدمت رسانی به زائران اربعین
شهرستان چرداول این روزها در حال خدمت رسانی به زائران اربعین است وهمه ظرفیت های شهرستان دراین بین به میدان آمده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، اگرچه روایت است، هر قدمی که زائر در مسیر زیارت امام حسین علیه السلام بردارد گویی یک برده از نسل اسماعیل را آزاد کرده است اما خدمت به زائرین اباعبدالله(ع) نیز کمتر از پیاده روی و زیارت آن حضرت نیست.

این روزهای همه مشغول خدمت رسانی به زائران اربعین هستند وشهرستان چرداول به عنوان یکی از ورودی های اصلی استان ایلام از این امر استثنا نیست.

"مراد یگانه" فرماندار شهرستان چرداول درگفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: اربعین فرصتی گرانبها برای خدمت رسانی به زائران امام حسین(ع) است وباید از این فرصت برای خدمت رسانی استفاده کرد.

وی افزود: شهرستان چرداول جهت خدمات رسانی به زوار اربعین از آمادگی کامل برخوردار وتمام تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

یگانه خاطرنشان کرد: گشتهای مستمر بهداشت،تعزیرات،دامپزشکی در ورودی شهرستان باید به نحو احسن تا پایان بازگشت زائرین فعالیت داشته باشند.

فرماندار چرداول تصریح کرد:دو موکب در مسیرهای رفت زائران مستقر شده ودو موکب هم برای مسیربرگشت زائران در نظرگرفته شده که از ظرفیت باشگاههای ورزشی، مساجد ،اماکن زیارتی و.... برای اسکان زائران استفاده شده است.

گفتنی است سه پست امداد و نجات جاده ای  ۲۴ ساعته در محورهای تنگه قیر .پل سیمره و شباب‌ و همچنین یک پست راهنمای زائرین در محل ستاد خدمات دهی شهرستان واقع در جوار امامزاده جعفر شهر شباب به ارائه خدمات امدادی سر پایی.تست فشار خون.توزیع اقلام بهداشتی.توزیع بسته های فرهنگی و راهنمایی زائرین بصورت ۱۲ ساعته از ۱۷ تا ۳۰ مهر به خدمات رسانی خواهند پرداخت.
 
انتهای پیام/

https://dana.ir/1528655
ارسال نظر
نظرات