شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:03 منتشر شده در مورخ: 1398/07/19 شناسه خبر: 1528825
رئیس دادگستری شهرستان لنده خبرداد:
قتل زن جوان ۲۵ساله و دختر ۱۱ ساله در شهرستان لنده / دستگیری مظونین به قتل +جزئیات
رئیس دادگستری شهرستان لنده با تائید حادثه قتل در روستای گاجوال از توابع بخش موگرمون این شهرستان گفت: قتل زن جوان ۲۵ساله و دختر ۱۱ساله در روستای دم تنگ لنده مورد تائید است و پرونده در حال رسیدگی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس ، قاضی عبدالله سعادتیان در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: این جنایت پنج شنبه شب راس ساعت ۱۹:۴۵در خانه ای در روستای گاجوال از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده رخ داد و در پی آن سریعا دستورات لازم صادر و ماموران نیروی انتظامی و بسیج در محل وقوع قتل حاضر شدند.

وی گفت: این قتل به دلایل نامعلومی صورت گرفت که اعضای یک خانواده یک زن ۲۵ساله و دختر۱۱ساله کشته شدند که علت و علل این قتل هنوز مشخص نبوده و در دست بررسی است.

رئیس دادگستری شهرستان لنده پس از حضور در محل وقوع قتل تصریح کرد:باتوجه به نامشخص بودن وضعیت این حادثه انتظار داریم مردم و رسانه ها از هرگونه اظهار نظر در خصوص این حادثه خودداری کنند و حتما قبل از انتشار مطالب با دستگاه قضایی هماهنگی نمایند.

سعادتیان گفت:پس از بررسی صحنه جرم، جنازه هر دو مقتول به سردخانه جهت سیر مراحل قانونی تحویل پزشکی قانونی شدند.

رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: هم اکنون مظنونین به قتل دستگیر و تحت بازجویی هستند که اطلاعات بیشتر نیز به محض تکمیل مراحل قانونی پرونده از طریق رسانه ها اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

http://dana.ir/1528825
ارسال نظر
نظرات