شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 1398/07/19 شناسه خبر: 1528826
شهردار جویبار:

همایش نخبگان و سرمایه‌گذاران جویباری برگزار می‌شود

همایش نخبگان و سرمایه‌گذاران جویباری برگزار می‌شود
شهردار جویبار گفت: طی دو هفته آینده همایش نخبگان و سرمای‌گذاران جویباری که در سراسر کشور هستند در شهرستان جویبار برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، همت محمدنژاد پنجشنبه شب در نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه از همه ظرفیت‌ها برای توسعه شهر بهره خواهیم برد اظهار کرد: باید برای توسعه و آبادانی شهر از همه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها شهر استفاده کنیم و شهرداری یا شورا به تنهایی نمی‌تواند تحولی را ایجاد کند.
 
وی با اشاره به اینکه شهرداری جویبار را با 17 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم بیان کرد: شهرداری شهر جویبار را با 17 میلیارد تومان بدهی و حقوق ماهیانه 1 میلیارد و 50 میلیونی تومانی تحویل گرفتم و تاکنون که شش ماه از سال گذشته فقط 8 میلیارد تومان درآمد شهرداری محقق شده است.
 
شهردار جویبار از ساخت مجتمع فرهنگی و تفریحی در جویبار اشاره و عنوان کرد: قول دریافت تسهیلات برای ساخت مجمتع فرهنگی، هنری، ورزشی و تفریحی گرفته‌ایم و در حال پیگیری ساخت این مجموعه در زمینی به مساحت 2 هزار و 200 متر با معماری سنتی ایرانی و مدرن هستیم.
 
محمدنژاد تصریح کرد: با ساخت این مجموعه هم به دنبال درآمد پایدار و هم رضایت شهروندان جویباری هستیم.
 
وی به سند طرح سالم‌سازی چپکرود اشاره و بیان کرد: زمین 11 هکتاری طرح سالم‌سازی چپکرود فاقد سند است که پروسه قانونی آن در حال طی شدن است و احتمالاً تا یکسال آینده سنددار خواهد شد.
 
شهردار جویبار از قرارداد 900 میلیون تومانی برای آسفالت خیابان و معابر شهر جویبار خبر داد و گفت: وضعیت آسفالت شهر جویبار مطلوب نیست و به زودی قراردادی به ارزش 900 میلیون تومان برای آسفالت شهر جویبار منعقد خواهد شد.
 
محمدنژاد به نقش المان سازی در افزایش زیبایی و جذب گردشگر تأکید کرد و افزود: دو المان جدید در دو میدان امام(ره) و میدان کشتی ساخته خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: ساماندهی جمعه بازار و ایجاد بازارچه سنتی یکی دیگر از اقدامات ما در شهر جویبار خواهد بود.
 
شهردار جویبار خاطرنشان کرد: مردم به آینده شهر جویبار امیدوار باشند و تمام توان برای آبادانی شهر جویبار تلاش خواهیم کرد.
 
محمدنژاد گفت: با رسانه‌های صادق و دلسوز مردم همکاری خواهم کرد و با آغوش باز از نقد سازنده استقبال می‌کنم.
 
وی به تکمیل موزه کشتی تا پایان دوره مدیریتی خود در شهرداری جویبار اشاره و عنوان کرد: با قدرت می‌گویم تا پایان دوره مدیریتی خود در شهرداری جویبار موزه کشتی را تحویل مردم خواهم داد.
 
شهردار جویبار گفت: طی دو هفته آینده همایش نخبگان و سرمایگذاران جویباری که در سراسر کشور حضور دارند در شهرستان جویبار برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1528826
ارسال نظر
نظرات