شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:20 منتشر شده در مورخ: 1398/07/20 شناسه خبر: 1528973

توزیع روزانه ۱۵۰۰۰ غذای گرم در مرزهای مهران و خسروی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

توزیع روزانه ۱۵۰۰۰ غذای گرم در مرزهای مهران و خسروی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره)
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان‌های کرمانشاه و ایلام به تشریح جزئیاتی از خدمت‌رسانی این مجموعه در مرزهای مهران و خسروی پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میثم کلهری؛ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان‌های کرمانشاه و ایلام با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی این مجموعه در مرزهای مهران و خسروی از هجدهم مهرماه آغاز شده است و تا سی‌ام مهرماه ادامه می‌یابد، اظهار کرد: در مرز مهران روزانه ۱۰ هزار و در مرز خسروی ۵ هزار غذای گرم توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توزیع می‌شود.

 
وی با بیان اینکه ۱۰ پزشک، ۱۰ پرستار و ۱۰ نفر از عوامل در ایستگاه سلامت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مرز مهران حضور دارند، افزود: با توافقی که با دانشگاه علوم پزشکی داشته‌ایم، خدمات خود را از بیستم مهرماه آغاز کرده‌ایم و این خدمات درمانی تا بیست‌ونهم مهرماه ادامه می‌یابد.
 
کلهری تاکید کرد: براساس تعهدی که داریم ۱۵ هزار خدمت درمانی اعم از تله‌مدیسین، دارویی، دندانپزشکی، چشم‌پزشکی، آزمایشگاهی و بستری در مرز مهران انجام می‌گیرد.
 
وی با اشاره به اینکه خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در بخش بانکی پیش از هجدهم مهرماه با همکاری بانک پارسیان در مرز مهران آغاز شده بود، گفت: در مجموع ۲۰۰ هزار بطری آب معدنی در مرز مهران و ۲۰۰ هزار بطری آب معدنی در مرز خسروی توزیع می‌شود.
 
انتهای پیام/
  • 2
  • 4
  • ی
https://www.dana.ir/1528973
ارسال نظر
نظرات