شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1398/07/21 شناسه خبر: 1529344
فرمانده پلیس‌راه کرمانشاه مطرح کرد
لغو محدودیت‌های اعمال شده در مسیر اسلام آبادغرب ـ قصرشیرین
فرمانده پلیس‌راه استان کرمانشاه از لغو محدودیت های اعمال شده در مسیر اسلام آبادغرب تا قصرشیرین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز در خصوص آخرین وضعیت راه های استان کرمانشاه و مسیرهای منتهی به مرز خسروی اظهار داشت: هم اکنون تمام مسیرها باز بوده و تردد در حال انجام است.

وی افزود: ترافیک در محورهای منتهی به مرز خسروی نیز نیمه سنگین و روان است و هم بار رفت و هم بار برگشت را در مسیرهای مذکور داریم.

فرمانده پلیس‌راه استان کرمانشاه از لغو محدودیت های اعمال شده برای خودروها در مسیر اسلام آباد غرب تا قصرشیرین خبر داد و گفت: هم اکنون هیچ محدودیتی در هیچ یک از مسیرهای استان برای تردد خودروها نداریم.

این مسئول خطاب به زائران حسینی گفت: زائران گرامی در زمان برگشت از کربلای معلی در ۳۰ تا ۴۰ کیلومتری مرزها، جای امنی را برای استراحت پیدا کرده و سپس مسیر خود را ادامه دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه زائران دچار خستگی ناشی از پیاده روی و سفر هستند، برای پیگشیری از وقوع حوادث رانندگی حتما چندساعتی را در مکانی امن استراحت کنند.

فعالیت ۹۵ تیم پلیس راه در محورهای استان 

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: اغلب حوادث رانندگی که طی ایام اربعین رخ می دهد، ناشی از خستگی زائران است، لذا پیش از ادامه مسیر حتما استراحت داشته باشند.

این مسئول از فعالیت ۹۵ تیم پلیس راه استان و ۳۰ تیم کمکی در محورهای استان کرمانشاه و مسیر تردد زائران خبر داد و گفت: این تیم ها کار کنترل و نظارت را در محورهای مذکور انجام می دهند.

وی خاطرنشان کرد: تردد از سه راهی نصرآباد به مرز خسروی تنها با اتوبوس امکانپذیر است و اجازه تردد به خودروهای شخصی داده نمی شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529344
ارسال نظر
نظرات