شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1398/07/21 شناسه خبر: 1529376
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی‌:
فتنه دشمنان در عراق باری دیگر با شکست روبرو شد/ دست و بازوی نیروهای ارتش جمهوری اسلامی را باید بوسید
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی گفت: مقام معظم رهبری دست و بازوی سرلشکر شهید صیاد شیرازی را بوسیدند، ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش سیستم عدالت خواهانه جهان است لذا باید دست و بازوی شما را بوسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز در دیدار با سرتیپ دوم ستاد دکتر کریم چشک رئیس بازرسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: ارتش جمهوری اسلامی کلمه طیبه است و از روزی که با امام راحل بیعت کرد تا به امروز، قدم‌های بسیار بزرگی برداشته است.

 
وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی با یک واسطه که نیابت عامه حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است، ارتش امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: امروز کشور عراق قد راست کرده است و به عنوان پذیرای یوم الله اربعین حسینی مطرح و دشمن را به خشم آورده. سال گذشته دشمنان توطئه‌ای در بصره به راه انداختند که شکست خوردند و امسال نیز توطئه‌ی دیگری طرح‌ریزی کردند که باز با شکست روبرو شدند.
 
آیت الله عبادی عنوان کرد: آمریکا نیز آن‌قدر رسوایی به بار آورده  که می‌خواهند تمامی تقصیرات را به گردن ترامپ بیندازند و استیضاحش کنند در حالی که خود سیستم مشکل دارد.
 
وی اظهار کرد: در اربعین حسینی تنها شیعیان حضور ندارند بلکه از تمامی اقشار از جمله برادران اهل سنت، مسیحیان، هندوها، زرتشتی‌ها، ارمنی‌ها و... حضور دارند، این پیام اربعین حسینی کارساز خواهد بود و روز به روز نیز توسعه پیدا خواهد کرد.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: مقام معظم رهبری دست و بازوی سرلشکر شهید صیاد شیرازی را بوسیدند، ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش سیستم عدالت خواهانه جهان است لذا باید دست و بازوی شما را بوسید.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1529376
ارسال نظر
نظرات