شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 08:39 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529486

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از سمت خود کناره گیری کرد

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از سمت خود کناره گیری کرد
محمد صمدی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی به علت بیماری قلبی از سمت خود در این مسئولیت کناره گیری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک،  محمد صمدی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی به علت بیماری قلبی از سمت خود در این مسئولیت کناره گیری کرد. از طرف اتاق بازرگانی ایران، علی محمد جاجرمی تا زمان برگزاری دوباره انتخابات اتاق بازرگانی استان به عنوان سرپرست اتاق بازرگانی استان معرفی شده است.

صمدی افزود: از بدو تاسیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی در سال 1386 تا کنون همواره تمامی مساعی و تلاش خود را در جهت تقویت و اعتلای نهال نوپای اتاق بازرگانی استان مصروف داشتم و از هیچ تلاشی در این خصوص فروگذار نبوده ام.

وی ادامه داد: دستاوردهای اتاق بازرگانی استان در طول این سالها در زمینه های مختلف و کسب رتبه ها و عناوین مختلف، بدون شک با همراهی و همکاری همه شما بزرگواران قابل تحسین بوده است.

صمدی گفت: اینجانب به واسطه بیماری قلبی  و با کسب تکلیف از اتاق ایران و هیات رئیسه و هیات نمایندگان محترم اتاق استان در مقطع کنونی از سمت خود کنارگیری می نمایم و همکاران هیات رئیسه پیگیری امور می باشند.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1529486
ارسال نظر
نظرات