شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529625
مسئول موکب حضرت ابولفضل(ع) در کربلا خبر داد
اختصاص ۴هزار متر فضای اسکان برای زائرین اربعین
مسئول موکب حضرت ابوالفضل(ع) قزوین با اشاره به پیش‌بینی۴هزار متر فضای اسکان برای زائرین اربعین گفت: امسال تصمیم داریم که موکب الموت غربی به صورت مستقل در هر وعده غذایی به میزان ۲ هزار پرس غذا توزیع کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احممد احمدی مسئول موکب حضرت ابولفضل(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین اظهار کرد: موکب حضرت ابولفضل(ع) از سال ۱۳۹۶ به همت مردم الموت غربی راه اندازی شده است.

وی افزود: سال‌های گذشته با موکب الموت شرقی(امام حسین) تلفیقی به مدت دو سال در باب التوریج، ۷۰۰ متری حرم سیدالشهدا خدمت رسانی می‌کردیم و در هر وعده غذایی به میزان ۲ هزار پرس غذا توزیع کردیم.

مسئول موکب حضرت ابولفضل(ع) ابراز کرد: در سال‌های اول خدمت رسانی اسکان فقط مختص خادمین بود اما سال گذشته به میزان ۲۵۰ الی ۳۰۰ نفر ظرفیت اسکان برای زائرین وجود داشت.

احمدی بیان کرد: امسال تصمیم داریم که موکب الموت غربی به صورت مستقل در هر وعده غذایی به میزان ۲ هزار پرس غذا توزیع کند و از نظر اسکان به میزان ۴ هزار متر پیش‌بینی شده است.

وی در پایان با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی این موکب گفت: برنامه فرهنگی از جمله نمازجماعت، عزاداری و زیارت اربعین در این موکب برپا خواهد شد و امسال با هماهنگی روحانی که از ابتدا در موکب حضرت ابولفضل(ع) حضور دارد نیز قصد داریم برنامه‌های فرهنگی پررنگ‌تری برگزار کنیم.
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1529625
ارسال نظر
نظرات