شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529636
رئیس دادگستری استان اردبیل:

فعالیت های انتخاباتی غیر قانونی در فضای مجازی رصد و برخورد می شود

فعالیت های انتخاباتی غیر قانونی در فضای مجازی رصد و برخورد می شود
رئیس دادگستری استان اردبیل گفت:با هرگونه فعالیت های غیر قانونی و غیر اخلاقی در رسانه ها و فضای مجازی برخورد می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  سبلان‌ما،ناصر عتباتی عتباتی، صبح امروز در نخستین جلسه پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی اظهار داشت:حرکت وفعالیت برمدار قانون در انتخابات پیش رو الویت اساسی است و همگان باید به این امر اهتمام ویژه داشته باشند.
وی افزود:الویت اساسی برگزاری انتخابات باشکوه و سالم و با حضور حداکثری مردم و رویکرد پیشگیرانه از تخلفات و جرایم انتخابات مبنای کار است.
رئیس دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه با متخلفان در حوزه انتخابات برخورد جدی توسط قضایی انجام می شود گفت:با هرگونه فعالیت های غیر قانونی و غیر اخلاقی در رسانه ها و فضای مجازی برخورد می شود و نظارت همه جانبه ای بر فضای مجازی و رسانه ها وجود خواهد داشت.
قاضی عتباتی ادامه داد: بر مبنای قانون و بر محور بی‌طرفی بر انتخابات نگاه خواهیم داشت و با آموزش و تبیین قانون به دنبال پیشگیری از تخلفات انتخاباتی هستیم.
وی تصریح کرد:در راستای مشارکت حداکثری و انتخابات پرشور و با حضور همه جانبه مردم قدم برمی‌داریم وبا تعدد انتخابات، ایران یکی از کشورهای صاحب‌نام در زمینه دموکراسی در منطقه است.
رئیس دادگستری استان اردبیل گفت:فضای مجازی از التهاب آفرینی جلوگیری کند و باتخریب و اخبار کذب دردرسانه ها رصد و برخورد می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1529636
ارسال نظر
نظرات