شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1398/07/22 شناسه خبر: 1529682
فعال سیاسی_ اجتماعی:

جریان عربی_عبری_آمریکایی بداند راه حسین (ع) تا ابد ادامه خواهد داشت

جریان عربی_عبری_آمریکایی بداند راه حسین (ع) تا ابد ادامه خواهد داشت
یک فعال سیاسی اجتماعی گفت: فتنه های اخیر دشمن در عراق و ایران در آستانه اربعین حسینی نشانگر وحشت آنها از بزرگترین اجتماع مذهبی جهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نظر علی علیزاده در گفت و گو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه جریان عربی_عبری_آمریکایی بداند راه حسین (ع) برای همیشه و تا ابد ادامه خواهد داشت اظهار کرد: فتنه های اخیر دشمن در عراق و ایران در آستانه اربعین حسینی ضمن اینکه نشانگر وحشت آنها از بزرگترین اجتماع مذهبی جهان است، در نهایت موجب برگزاری هرچه باشکوه تر این رویداد عظیم خواهد شد.

علیزاده با اشاره به اینکه پیاده روی اربعین حسینی به عنوان بزرگترین اجتماع انسان ها هر سال با شکوه تر برگزار می شود گفت: این رخداد عظیم مذهبی جهان نه تنها توسط رسانه های مدعی بی طرفی و آزادی بیان، سانسور یا تحریف می شود، بلکه همواره طی سالیان اخیر با شیطنت هایی همراه شده تا اصل این حرکت مخدوش شود.

فعال سیاسی_ اجتماعی با تاکید بر اینکه معتقدم پیگیری جریان عربی_عبری_آمریکایی برای ایجاد تفرقه و دو قطبی سازی بین مردم ایران و عراق تلاش می کند افزود: این تلاش جهت کاهش حضور عاشقان امام حسین (ع) است که هیچگاه نیز به نتیجه نرسیده است.

وی با بیان اینکه نه سانسور رسانه ای و نه دلارهای آمریکایی هیچ یک یارای رویارویی در برابر عشق حسین (ع) را نخواهد داشت ادامه داد: هرچند رسانه های مطرح دنیا که کوچکترین رخداد مناقشه آمیزی درباه اسلام و مسلمانان را از نظر دور نمی دارند، به راحتی چشم بر روی این حرکت عظیم می بندند اما امسال براساس پیش بینی ها ۳۰ میلیون نفر در راهپیمایی وحدت آفرین اربعین شرکت خواهند کرد.

علیزاده در ادامه تصریح کرد: این یعنی تیر خلاصی بر قلب تمام جریاناتی که به هر طریقی سعی در کم رونقی این حرکت زیبای مذهبی_سیاسی دارند.

فعال سیاسی اجتماعی بقای اسلام را مدیون امام حسین(ع) دانست و گفت: فرهنگ شهادت طلبی و رویارویی با ظلم و یاری مظلوم به تاسی از حضرت سیدالشهدا موجب هراس دشنمان اسلام شده، به همین دلیل تمام توانشان را بکار می گیرند تا این فرهنگ را مخدوش سازند.

وی با بیان اینکه ایجاد ناامنی، دروغ پراکنی با نیت بدبینی ملت ایران و عراق و دلهره آفرینی برای عاشقان مکتب حضرت سیدالشهدا معنایی ندارد ابراز کرد: جز عجز دشمن در برابر عظمت امام حسین(ع) چیزی برای همگان نمایان نیست.

علیزاده در پایان خاطر نشان کرد: دشمن باید بداند پرچم امام حسین (ع) برای همیشه تاریخ در احتزاز خواهد بود و خط قرمز تمام شیعیان و حتی عاشقان حقیقیت در سایر ادیان امام حسین(ع) و راه و مکتبشان است.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1529682
ارسال نظر
نظرات