شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1398/07/23 شناسه خبر: 1529808
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان:

اجرای 238 پروژه از سوی بسیج سازندگی زنجان

اجرای 238 پروژه از سوی بسیج سازندگی زنجان
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان گفت: در حال حاضر در مجموع 238 پروژه از سوی بسیج سازندگی استان اجرایی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد امندی امروز در گفت وگو با خبرنگارموج رسا; اظهار داشت: در قالب طرح همبستگی ملی اطلاعات 179 واحد اخذ شده است و این واحدها احداث می شود.

وی با بیان اینکه 100 واحد مسکونی در قالب این طرح برای افراد محروم استان احداث می شود، افزود: این واحدها که در سیل اخیر آسیب دیده بود، از نو احداث می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه این 100 واحد در مرحله سفت کاری است، افزود: تلاش می شود تا در هفته بسیج این واحدها در استان به بهره برداری برسند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان با اشاره به فعالیت 160 گروه جهادی در ایام تابستان در استان زنجان،خاطرنشان کرد: در ایام پس از تابستان از ظرفیت بسیج محلات و اقشار استفاده می شود.

امندی با بیان اینکه 138 پروژه نیز در زمینه های تامین آب شرب کشاورزی، احداث درمانگاه،مسجد و سالن ورزشی در حال اجرا است، بیان داشت: در حال حاضر 238 پروژه از سوی سازمان بسیج سازندگی استان اجرایی می شود.

امندی با اشاره به حضور هشت گروه جهادی برای خدمات رسانی به زائران اربعین، تصریح کرد: این گروه ها در زمینه های توزیع آب معدنی، غذای گرم، پذیرایی و راهنمای از زائران خدمات رسانی می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1529808
ارسال نظر
نظرات