شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1398/07/23 شناسه خبر: 1529816
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

شورای شهر و شهرداری باید خدمتگزار مردم باشند/ شهدا، مدال افتخار میاندوآب هستند

شورای شهر و شهرداری باید خدمتگزار مردم باشند/ شهدا، مدال افتخار میاندوآب هستند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: مجموعه شورای شهر و شهرداری به عنوان یک مجموعه مردمی باید خدمتگزار مردم باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زرین خبر، سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ عصر دوشنبه در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار میاندوآب با بیان اینکه ما خدمتگزار مردم هستیم، اظهار کرد: مجموعه شورای شهر و شهرداری به عنوان یک مجموعه مردمی باید خدمتگزار مردم باشد.

وی، افزود: هر آنچه در توان داریم و می توانیم باید در خدمت مردم بوده و تاثیرگذار باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، با اشاره به اینکه مردم میاندوآب در طول تاریخ انقلاب اسلامی، کارنامه درخشان و مدال افتخار برای خود را ثابت کرده اند، گفت: مردم با غیرت میاندوآب به نقش خود به خوبی عمل کرده اند و مصداق این موضوع ۸۵۰ شهید به عنوان مدال افتخار میاندوآب و ستارگان درخشان این شهر هستند.

پالهنگ، با بیان اینکه باید تصاویر و نام و راه شهدا همواره پیش روی ما باشد، تصریح کرد: آرامش و امنیت امروزی ما مدیون خون شهدا است که امروز مرزهای ما فراتر از مرزهای خاکی و جغرافیایی ما بوده و در فرامرزها قرار دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، با اشاره به اینکه نصب دوباره تصاویر شهدا در شهر اقدام ارزشمندی است، اظهار کرد: باید به تدوین کتابچه فرهنگی و چهره فرهنگی شهر توجه کرده و در این موضوع دست به دست هم دهیم.

رئیس شورای شهر میاندوآب نیز در این دیدار با بیان اینکه مجموعه شورای شهر و شهرداری میاندوآب در خدمت ارزش های نظام و انقلاب است، اظهار کرد: همه ما وظیفه خود می دانیم که در راستای حفظ ارزش های نظام و انقلاب حرکت کنیم.

فخرالدین آذریان به اقدامات در حال انجام اشاره کرد و گفت: هم اکنون ساماندهی رودخانه زرینه رود میاندوآب با قدرت تمام به پیش می رود و در مورد دفن پسماند نیز اخیرا تصمیم لازم گرفته شده است.

وی با بیان اینکه برای ترافیک زدایی از مرکز شهر نیز برنامه ریزی می کنیم، افزود: در نامگذاری معابر نیز اولویت ما بر نامگذاری به اسم شهید همان محله بوده و اخیرا نیز تصاویر شهدا را با طرح جدید و ماندگار نصب کرده ایم.

رئیس شورای شهر میاندوآب اظهار کرد: مردم ما همیشه حافظ آرمان های شهدا بوده اند و ما نیز تا آخرین قطره خون خود از خون شهدا دفاع می کنیم و در نامگذاری ها اولویت ما با نامگذاری به اسم شهیدان است.

شهردار میاندوآب نیز در این جلسه در سخنانی به اقدامات شهرداری در مورد نصب تصاویر شهدا در ورودی های شهر اشاره کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1529816
ارسال نظر
نظرات