شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:20 منتشر شده در مورخ: 1398/07/23 شناسه خبر: 1529828
وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری:
رونق صندوق‌های پژوهش و نوآوری در اولویت است
وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: کمک می‎کنیم تا صندوق‌های حمایت از پژوهشگران و فناوری رونق پیدا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، منصور غلامی صبح امروز در سفر به استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از زمینه های اصلی و مهم برای حمایت از صندوق های پژوهش و فناوری، داشتن مجوز است که با داشتن مجوز حمایت های بیشتری برای تقویت این صندوق ها صورت می گیرد.

وی افزود: وزارت علوم در کل جزء مجموعه نوآوری و شکوفایی است و کمک می کنیم تا صندوق های حمایت از پژوهشگران و فناوری رونق پیدا کند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری حمایت از شرکت های فناوری و پژوهشی را از برنامه های وزارت علوم برشمرد و عنوان کرد: بسیاری از شرکت های پژوهشی و فناوری که تاسیس شده اند جوان هستند و حمایت وزارت علوم یکی از این شرکت ها از برنامه های ما بوده به طوری که هر گونه که بتوانیم حمایت می کنیم.

وی بیان کرد: تلاش می شود تا با استفاده از ظرفیت‌ها در راستای حمایت از فعالیت‌های مبتنی بر علم و فناوری گام برداریم و در این مسیر حرکت کنیم که در این راستا صندوق‌های پژوهش و فناوری می‌توانند به این برنامه سرعت دهند.

غلامی با تاکید بر اینکه صندوق‌های پژوهش و فناوری حمایت خواهند شد بیان کرد: تاثیرگذاری صندوق های پژوهش و فناوری در مدت زمان مشخص و مشهود خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1529828
ارسال نظر
نظرات