شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:38 منتشر شده در مورخ: 1398/07/23 شناسه خبر: 1529971
بدل گیلانی سرمربی سابق تیم ملی ایران:

میدانم کی‌روش عکس های مرا می بیند/ تاکنون موفق به دیدار با کارلوس نشدم

میدانم کی‌روش عکس های مرا می بیند/ تاکنون موفق به دیدار با کارلوس نشدم
بدل گیلانی کارلوس کی‌روش گفت: میدانم کارلوس کی‌روش عکس های مرا دیده و میبیند اما تاکنون موفق به دیدار حضوری نشدیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  هادی خالقی بدل کارلوس کی‌روش، سرمربی سابق تیم ملی ایران ۶۰ساله اصالتا اهل سنگر در گفت و گو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه ۳۶سال است که تهران زندگی می کنم اظهار کرد: ۲۰سال رئیس بانک تجارت در شعب تهران و سال ۹۵نیز در بانک شهر رئیس بانک بودم و الان بازنشسته هستم.

خالقی با بیان اینکه از ابتدا فرم صورتم به همین شکل بود و هیچ تغییر یا عمل جراحی بر روی آن انجام نداده ام اذعان کرد: ۸سال پیش همکاران در شعبه گفتند یک مربی از پرتقال آمده که بسیار شبیه شما است، من نیز با پیگیری عکس ایشان از اینترنت به این شباهت آشکار پی بردم.

بدل گیلانی سرمربی سابق تیم ملی ایران با تاکید بر اینکه از ۸سال گذشته درگیر این شباهت هستم و مردم همیشه به من لطف دارند ادامه داد: توجه مردم‌ به من به دلیل وجهه خوب کی‌روش در بین مردم ایران است، هنوز هم مردم بابت این چهره من را نگاه می کنند و یاد کی‌روش می افتند.

وی در ادامه با اشاره به شخصیت مدیریتی کی‌روش و سخنرانی او در بانک سامان گفت: بسیار خوشحالم که شبیه مدیری خوب هستم.

خالقی با بیان اینکه ۶سال پیش در برنامه عینک آفتابی به میزبانی رضا رشید پور برای اولین بار دعوت شده و از نظر شباهتی نفر اول شدم ابراز کرد: پس از آن بسیاری از شبکه ها، مجلات و روزنامه ها با من مصاحبه کردند.

بدل گیلانی کارلوس کی‌روش با اشاره به نخستین حضورش در ورزشگاه برای تماشای بازی ایران و روسیه بیان کرد: در آن روز چیزی از فوتبال متوجه نشده و فقط عکس گرفتم که این لطف مردم به من است.

وی با بیان اینکه در بازی ایران‌ با کامبوج فکر کردم جمعیت کم است و میتوانم فوتبال ببینم گفت: متاسفانه این بار هم موفق به تماشای فوتبال نشدم اما از این‌ بابت خوشحال هستم و با همه عکس میگیرم.

خالقی با اشاره به اینکه تاکنون موفق به دیدار با کارلوس کی‌روش نشده ام ادامه داد: قرار بود طی یک برنامه به صورت ناگهانی با ایشان دیده شوم اما نشد تا روزی که توسط بانک شهر برای بازی دوستانه ای دعوت شدم.

بدل گیلانی سرمربی سابق تیم ملی ایران با بیان اینکه در آن بازی هم موفق به دیدار نشدیم چون می گفتند کی‌روش عصبانی است تصریح کرد: من رئیس بانک بودم و نمیتوانستم دنبال این قضایا بروم و از طرفی دوست نداشتم رفتاری که با رضا پرستش شد برای من هم تکرار شود.

وی با بیان اینکه میدانم کارلوس کی‌روش عکس های مرا دیده و میبیند اذعان کرد: به دلیل نظرات و انتقادات مختلف صفحه اینستاگرام خود را بستم اما اگر در اسم مرا جست و جو کنید از عکس های جوانی تاکنون من را میتوانید ببینید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1529971
ارسال نظر
نظرات