شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530155
آیت الله حسینی خراسانی:
وحدت از برکات مهم پیاده روی اربعین است/دشمن به دنبال از بین بردن وحدت بین امت های اسلامی است
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه وحدت از برکات مهم پیاده روی اربعین حسینی است، گفت: دشمنان با توطئه و فتنه انگیزی به دنبال از بین بردن وحدت و اتحاد بین امت های اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  آیت‌الله سیداحمد حسینی خراسانی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به پیاده روی عظیم اربعین حسینی، اظهارداشت: هرساله مشاهده می کنیم که مردم عراق میزبان زائران امام حسین(ع) هستند.

وی ادامه داد: ملت عراق برای پذیرایی از زائران از هیچ خدمتی دریغ نمی کنند و حتی منازل شخصی خود را برای اسکان زائران در اختیار آنها قرار می دهند.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اربعین بستر مناسبی برای وحدت بین امت اسلامی است، گفت: در این پیاده روی عظیم اربعین حسینی همه ادیان و مذاهب حضور دارند.

وی اضافه کرد: از برکات مهم این پیاده روی مسئله وحدت بین ادیان الهی است البته دشمنان این وحدت بین ادیان الهی و امت اسلامی را نمی توانند ببینند.

آیت الله حسینی خراسانی با اشاره به توطئه های دشمنان برای از بین بردن وحدت بین امت اسلامی، خاطرنشان کرد: باید فتنه ها، توطئه ها و نقش های شوم دشمنان و جریان های ضد ایران و عراق رصد و خنثی شود.

وی ابراز داشت: ایران وعراق می توانند با افزایش اتحاد و افزایش روابط،  تمام توطئه های دشمنان را از بین ببرند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530155
ارسال نظر
نظرات