شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:43 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530211
رئیس اداره استاندارد بروجرد:
انجام ۵۳۰ مورد بازرسی از مراکز عرضه کالا در بروجرد/۸۰ قلم کالای غیر استاندارد توقیف شد
رئیس اداره استاندارد بروجرد گفت: 530 مورد بازرسی از مراکز عرضه کالا در بروجرد انجام شد که در این بازرسی‌ها 80 قلم کالای غیر استاندارد توقیف و جمع‌آوری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، عنایت شرفی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۳۰ مورد بازرسی از مراکز توزیع و عرضه کالا در شهرستان بروجرد صورت گرفته که در این راستا ۸۰ قلم کالای غیر استاندارد از بازار جمع آوری شده است.

وی با اشاره به صدور گواهی نامه استاندارد آسانسور افزود: استاندارد آسانسور، اجباری است و همه آسانسورها باید دارای گواهی استاندارد باشند، در نیمه نخست امسال ۸۰ گواهی نامه ایمنی و کیفیت آسانسور بروجرد صادر شده است.

رئیس اداره استاندارد بروجرد تصریح کرد: همچنین در این مدت ۲۴۰ آزمون از سوخت مایع نازل های موجود در پمپ بنزین های بروجرد و اشترینان انجام شده است.

وی گفت: در این مدت ۳۳ مورد پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی صدور و تمدید شده و ۵۵۰ مورد بازرسی و نمونه برداری از واحدهای تولیدی این شهرستان صورت گرفته است.

شرفی خاطرنشان کرد: در راستای کنترل وسایل سنجش در داد و ستد عمومی نیز ۱۲۰ مورد آزمون و پلمب گذاری بر روی ترازوها انجام شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530211
ارسال نظر
نظرات