شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 22:22 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530376
انتقاد نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس از عزل و نصب‌ مدیران/مدیریت‌ مسئولان اجاره‌ای شده است
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با بیان اینکه امروز مدیریت در دولت اجاره‌ای شده است گفت: عزل و نصب ها بر اساس معیار قانونی خاصی صورت نمی‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا ملکشاهی‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با انتقاد از روند انتخاب مدیران در دولت اظهار داشت: اعتقاد دارم دولت به یک شرکت سهامی خاص تبدیل شده و آن‌قدر که جریانات سیاسی در آن نقش دارند مسئولان دولت تاثیرگذار نیستند.

وی با بیان اینکه مسئولان دولتی تحت تاثیر همین سهامداران انتصابات را انجام می دهند افزود: قطعاً با این رویه کشور به جایی نخواهد رسید چرا که مدیران لایق و توانمند در سایه قرار می‌گیرند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امروز دلالی مدیریت قوی‌تر از دلالی بازارهای سیاه دیگر بوده و دلیل آن نیز این است که در نظام مدیریتی ما سیستم ارزیابی وجود ندارد و عزل و نصب ها بر اساس معیار قانونی خاصی صورت نمی‌گیرد.

وی بیان کرد: این موضوع در تمام کشور مشاهده می شود و مختص به یک استان یا منطقه خاص نیست و سهم خواهان از دولت همه جا فعالیت می‌کنند.

ملکشاهی‌راد تصریح کرد: مدیریت امروز در دولت اجاره‌ای شده است، یعنی آنکه یک فرد را مدیر می‌کنند و می‌گویند در قبال مدیریتی که انجام می دهد می بایست یکسری اقدامات سفارشی را انجام دهد.

وی گفت: در هیات دولت و در بین وزیران نیز این مشکل وجود دارد چنانکه می بینیم فردی چون در ستاد انتخاباتی حسن روحانی مسئولیت داشته است به هر طریقی می آید و یک پست می گیرد در حالی که شناختی از وظایف آن جایگاه ندارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530376
ارسال نظر
نظرات