شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 19:39 منتشر شده در مورخ: 1398/07/25 شناسه خبر: 1530551
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی:

طرح ابرار در ۱۵ کیلومتر از راههای میاندوآب اجرا می شود

طرح ابرار در ۱۵ کیلومتر از راههای میاندوآب اجرا می شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در قالب طرح ابرار ۱۵ کیلومتر از راههای میاندوآب در بخش های مختلف به صورت امانی کار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  زرین خبر، ارسلان شکری امروز در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه بازدید از ایستگاه راه آهن میاندوآب، اظهار کرد: تا امروز ۲۰ کیلومتر در شهرستان میاندوآب عملیات روکش آسفالت اجرا شده است و ادامه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به اجرای عملیات روکش محور روستای ملاشهاب الدین به صورت مشترک با بنیاد مسکن، افزود: روکش محور سرچم در ادامه باروق با پنج میلیارد تومان در دست پیمان بوده و سه کیلومتر مانده در نزدیک کشاورز نیز اجرا می شود.

وی با بیان اینکه در قالب طرح ابرار نیز ۱۵ کیلومتر از راههای روستایی میاندوآب در بخش های مختلف به صورت امانی کار می شود، گفت: زیرسازی محور قپچاق و تپه صارمی نیز به صورت امانی انجام گرفته و از

شکری در ادامه به بازدید از راه ارتباطی ایستگاه راه آهن اشاره و تصریح کرد: در این بازدید تصمیم گیری شد تا از خروجی کوی رابری به سمت ایستگاه راه آهن، برآورد شده و با مشخصات راه اصلی از طریق اعتبارات سازمان راهداری و سازمان برنامه و بودجه استان تعریض و تردد تسهیل شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1530551
ارسال نظر
نظرات