شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اربعین
ساعت: 19:21 منتشر شده در مورخ: 1398/07/25 شناسه خبر: 1530563
با زائران اربعین_29/

استاندار واسط عراق: روان‌سازی تردد زائران اربعین از مرز مهران و زرباطیه عراق‌

استاندار واسط عراق گفت: تمام امکانات استان واسط عراق برای ورود و خروج زائران بسیج شده و هیچ گونه مشکل و نگرانی برای بازگشت زائران وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد جمیل المیاحی‌ استاندار واسط عراق عصر امروز در مرز مهران و در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ روان‌سازی تردد زائران اربعین از مرز مهران و زرباطیه عراق نشانه همکاری دو جانبه و مناسب دو کشور ایران و عراق است.

به گفته استاندار  واسط  تمام امکانات استان واسط عراق برای ورود و خروج زائران بسیج شده و هیچ گونه مشکل و نگرانی برای بازگشت زائران وجود ندارد.

استاندار واسط عراق تصریح کرد: مصمم هستیم برای سال آینده پایانه جدید زرباطیه را احداث و با راه‌اندازی آن، پایانه فعلی برای سال آینده تنها در اختیار زائران اربعین قرار می‌گیرد که نقش مهمی در تسهیل و روان سازی تردد زائران دارد.

این مقام مسئول عراقی بیان داشت: شرایطی برای بازگشت زائران باقی مانده در مرز زرباطیه فراهم شده تا با توجه به حجم خروجی بدون دغدغه وارد خاک ایران شوند.

وی با اشاره به تردد 300هزار نفری در طول یک روز نیز گفت: این میزان تردد از مرز ایران و عراق در طی یک روز یک توفیق الهی است که بدون هیچ مشکل خاصی انجام گرفت.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1530563
ارسال نظر
نظرات