شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:35 منتشر شده در مورخ: 1398/07/26 شناسه خبر: 1530629
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از افزایش ۵ برابری بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرتیپ حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: آمار ثبت شده ورود زائران اربعین حسینی در مرز‌های کشور درحال حاضر ۵ برابر رقم خروج ثبت شده است و برای برقراری نظم و امنیت در مرز‌های ۴ گانه کشور با عراق، از بیشترین تعداد نیرو‌های خود استفاده کردیم.

 
او با اشاره به تردد سنگین در پایانه مرزی چذابه بیان داشت: در پایانه مرزی چذابه تردد سنگین، ولی روان است، در عین حال آمار ورود زائران نسبت به خروج آن‌ها بسیار متفاوت است و تردد حدود ۵۷۰ هزار زائر از مرز چذابه ثبت شده که ۳۵۰ هزار نفر خروج و ۲۲۰ هزار نفر ورود از این پایانه مرزی ثبت شده اند.
 
اشتری عنوان کرد: تمام نیرو‌های امنیتی در کنار دستگاه‌های مربوطه تلاش خود را براری ارائه خدمت هرچه بهتر به زائرین اربعین حسینی دارند.
 
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: برخی مواقع تاخیر‌هایی نیز در ایران و عراق وجود داشت که سعی کردیم این موارد را نیز به سرعت برطرف کنیم و با توجه به استقبال گسترده زائران امسال شاهد افزایش ۵۶ درصدی تردد زوار در پایانه مرزی چذابه بودیم.
 
این مقام مسئول ادامه داد: انتظار می‌رود زائران زیارت خود را انجام داده و به سرعت به کشور بازگردند تا به ترافیک سنگین مسیر‌ها و پایانه‌ها برخورد نکنند.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1530629
ارسال نظر
نظرات