شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1398/07/26 شناسه خبر: 1530678
امام‌جمعه موقت یزد:

راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی ثمره خون شهداست /دستگیری «زم» شاهکار اطلاعاتی سپاه بود

راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی ثمره خون شهداست /دستگیری «زم» شاهکار اطلاعاتی سپاه بود
امام‌جمعه موقت یزد پیاده‌روی اربعین حسینی را موجب گسترش فرهنگ اهل‌بیت (ع) و ارتباط با ملیت‌های مختلف دانست و گفت: این راهپیمایی ثمره خون شهداست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدرسا؛ حجت‌الاسلام سید جواد آیت‌اللهی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد، پیاده‌روی اربعین حسینی را موجب گسترش فرهنگ اهل‌بیت (ع) و ارتباط با ملیت‌های مختلف دانست و گفت: این راهپیمایی ثمره خون شهداست و حضور میلیونی مسلمانان و عاشقان امام حسین (ع) به همگان درس ایستادگی، ولایتمداری و استکبارستیزی می‌دهد.

امام‌جمعه موقت یزد ادامه داد: امام حسین (ع) به همه امت اسلام و آزادی خواهان جهان آموخت که باید همواره در برابر ستمگران و ظالمان تا پای جان و برای دفاع از دین، اخلاق و انسانیت ایستادگی کرد.

وی بابیان این مطلب که زیارت اهل‌بیت (ع) نشانه وفاداری به آنان است ابراز داشت: زیارت اهل‌بیت (ع) حقی است که بر گردن ما گذاشته‌شده و این زیارت باید با تصدیق قلبی، شوق و رغبت بوده و علاوه بر اینکه حسن فعلی از حسن فاعلی هم برخوردار باشد.

آیت‌اللهی فلسفه قیام امام حسین (ع) را ایستادگی در برابر ظلم برشمرد و ابراز داشت: در زمان ما سلطان ستمگران آمریکای جنایتکار است که باید در برابر او ایستادگی کرد و تسلیم خواسته‌های واهی او نشد.

وی با اشاره به دستگیری روح‌الله زم توسط اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز داشت: این اقدام، شاهکار اطلاعاتی سپاه درراستای اهداف نظام و برخورد با منافقان و ضدانقلاب بود و ضربه بزرگی به دشمنان نظام اسلامی زد فلذا از آنان تشکر می‌کنم و برای آنان در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم.

امام‌جمعه موقت یزد به اهمیت مقابله با تهدید نرم و فرهنگی دشمنان در کشور اشاره کرد و هوشیاری و بصیرت مسئولان را در مقابل آن‌ها خواستار شد و گفت: تهدید فرهنگی و اعتقادی از تهاجم نظامی به کشور خطرناک‌تر است و باید همه در قبال آن احساس تکلیف کنند.

انتهای پیام/ح

https://www.dana.ir/1530678
ارسال نظر
نظرات