شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:46 منتشر شده در مورخ: 1398/07/27 شناسه خبر: 1530771
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران اعلام کرد؛
ایجاد بخش ویژه روشندلان در 3 کتابخانه عمومی مازندران
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از راه‌اندازی بخش‌های ویژه روشندلان در سه نقطه از کتابخانه‌های استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آرزو ولی پور در گفت وگو با خبرنگار بلاغ، از برگزاری همایش روشندلان کتابخوان (ویژه اعضای نابینا و کم بینای کتابخانه های عمومی مازندران) خبر داد و اظهار کرد: این همایش را با محوریت غرب استان و میزبانی چالوس برگزار کردیم چون تعداد اعضا نابینا در این منطقه بیشتر بوده است.

وی افزود: در حال حاضر ۳۹۴ نابینا و کم بینا در کتابخانه های عمومی مازندران عضو هستند و این تعداد ما را برآن داشت تا در ۳ نقطه استان بخشهای ویژه روشندلان را در دل کتابخانه های عمومی ایجاد کنیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران تصریح کرد: بدین منظور شهرستانهای بهشهر، ساری، چالوس را به نمایندگی از شرق و غرب و مرکز استان انتخاب کردیم زیرا ایجاد عدالت مطالعاتی و فرصت برابر برای این گروه از مخاطبان یکی از مولفه های رسیدن به نشاط اجتماعی است.

 ولیپور ضمن تقدیر از حضور باشکوه مدیران و اصحاب رسانه افزود: این همایش به میزبانی کتابخانه های عمومی و با همت و حضور فرماندار و شهردار چالوس و حضور نماینده و تعدادی از فرمانداران و شهرداران و ائمه جمعه شهرهای مختلف غرب استان و مدیرکل بهزیستی استان و خیرین فرهنگی برگزار شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530771
ارسال نظر
نظرات