شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1398/07/27 شناسه خبر: 1530843
فرمانده سپاه قدس گیلان:

یکی از زمینه‌های تحقق ظهور منجی آخرالزمان، وحدت حول محور حسین (ع) است/ ما در آرزوی نماز در قدس هستیم

یکی از زمینه‌های تحقق ظهور منجی آخرالزمان، وحدت حول محور حسین (ع) است/ ما در آرزوی نماز در قدس هستیم
فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه بازدید و حضور در مراسم پیاده روی اربعین در کربلا گفت: انتظار می رود مسئولین دولتی به مسئله اسکان و تغذیه زائرین بیشتر دقت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه بازدید و حضور در مراسم پیاده روی اربعین در کربلا در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار 8دی با بیان اینکه حادثه اربعین بسیار عجیب است اظهار کرد: خون امام حسین(ع)، همه ملت‌های آزاده را به خروش واداشته است.

سردار عبدالله پور با اشاره به حضور همه کشورهای دنیا و همه مذاهب اعم از شیعه و اهل سنت در کنار هم در کربلا گفت: امروز‌ کربلا دیدنی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه همه کنار هم جمع شدیم تا این حادثه بزرگ را به گوش جهان برسانیم، افزود: می‌توان زمینه های ظهور را حس کرد. اگر ملت های عالم زیر بیرق امام حسین(ع) جمع شوند زمینه های ظهور فراهم می‌شود.

سردار عبدالله پور با تاکید بر تلاش نیروهای انقلابی و پرتوان گیلانی ابراز کرد: نیروهای خدوم مردم با تمام مشقت ها توانستند برای گیلانی ها آسایش فراهم کنند اما همچنان انتظار می رود مسئولین دولتی به مسئله اسکان و تغدیه بیشتر دقت کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به وجود خودجوش یک موکب مردمی از هر شهر گفت: موکب‌داران از زائران پذیرایی می کنند و زائران هم با صبر و حوصله مشکلات سفر را تحمل می‌کنند.

وی در پایان افزود: امیدواریم به لطف پروردگار شاهد روزی باشیم که با این جمعیت به امامت رهبر انقلاب در قدس نماز جماعت برپا کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1530843
ارسال نظر
نظرات