شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:12 منتشر شده در مورخ: 1398/07/28 شناسه خبر: 1531154
بخشدار بخش احمد سرگوراب:

پروژه سد لاسک با حضور وزیر نیرو عملیاتی و اجرا خواهد شد/ مشکلی در خصوص تامین سوخت نفت سفید نداریم

پروژه سد لاسک با حضور وزیر نیرو عملیاتی و اجرا خواهد شد/ مشکلی در خصوص تامین سوخت نفت سفید نداریم
بخشدار احمد سرگوراب شهرستان شفت گفت: پروژه سد لاسک، به عنوان یک پروژه مهم ملی، بر اساس ضوابط تعیین تکلیف شده و جهت اجرا به پیمانکار ذی صلاح ابلاغ شده و با حضور اردکانیان، وزیر محترم نیرو کلنگ زنی شده و یقینا عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از 8دی ارسلان مقیمی بخشدار بخش احمد سرگوراب شهرستان شفت با اشاره به اینکه مشکل خاصی در تامین سوخت نفت سفید، روستاهای فاقد گاز شهری نداریم اظهار کرد: عملیات گاز رسانی 11 روستای باقی مانده از زمستان سال جاری آغاز می شود.

مقیمی با بیان اینکه به جهت بلاتکلیفی پروژه سد لاسک در سنوات گذشته، در محدوده این بخش ۱۳ روستا از نعمت گاز برخوردار نیستند افزود: با توجه به پیگیری های انجام گرفته طراحی و نقشه برداری پروژه انجام و بر اساس اعلام شرکت گاز، عملیات اجرایی گاز رسانی به روستاهای باقی مانده از زمستان سال جاری آغاز می شود.

بخشدار احمد سرگوراب، با اشاره به ابلاع آخرین اصلاحیه نقشه و مشخصات سد لاسک گفت: با توجه به اینکه بخشی از روستاهای لاسک و کلوان، خارج از محدوده و حریم سد واقع می شوند، در سال 98 نسبت به بازنگری طرح هادی دو روستا اقدام و خانوارهای باقی مانده نیز از خدمات زیر بنایی برخوردار خواهند شد.

وی در خصوص عدم توزیع نفت به روستای گیشم ابراز کرد: در خصوص تامین نفت سفید در منطقه مشکل خاصی نداریم و بر اساس پیگیری بعمل آمده، روز جاری یک تانکر حامل سوخت نفت سفید، در روستای دورودخان تخلیه خواهد شد.

مقیمی گفت: اگر شهروندان مشکلی در خصوص کمبود نفت سفید و یا گاز مایع دارند، به اینجانب و یا اعضای محترم شورای اسلامی و دهیار اعلام نمایند، تا پیگیری شود.

بخشدار احمد سرگوراب همچنین در خصوص سد لاسک، افزود: پروژه سد لاسک، به عنوان یک پروژه مهم ملی، بر اساس ضوابط تعیین تکلیف شده و جهت اجرا به پیمانکار ذی صلاح ابلاغ شده و با حضور اردکانیان، وزیر محترم نیرو کلنگ زنی شده و یقینا عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

وی در خصوص کم و کیف اجرای سد لاسک هم تصریح کرد: چون متولی و مجری سد لاسک، وزارت محترم نیرو است و موضوع هم یک مساله فنی و تخصصی است، وزارت خانه متبوع و مسئولین مربوطه استانی می بایست، پاسخگو باشند.

به گزارش 8دی، صبح امروز برخی کانال های خبری محلی از کمبود نفت سفید در برخی روستاهای بخش احمد سرگوراب شهرستان شفت داده بودند.

انتهی پیام/

https://www.dana.ir/1531154
ارسال نظر
نظرات