شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1398/07/30 شناسه خبر: 1541609
فرماندار شیروان خبر داد؛
رفع تصرف ۳۳ هکتار از زمین‌های سد بارزوی شیروان/ دستگاه‌های اجرایی حق دخالت در مباحث انتخابات را ندارند
فرماندار شیروان گفت: ۳۳ هکتار از زمین‌های تملک شده در محدوده سد بارزوی این شهرستان خراسان شمالی که پیشتر توسط متخلفان تصرف و کشت می شد هم اکنون، از تصرف آنان خارج شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین رضا مرآتی، فرماندار شیروان در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد:  همکاری و هماهنگی همه دستگاه های اجرایی شهرستان موجب رفع تصرف این میزان زمین از دست متخلفان شد.

وی با اشاره به اینکه توان ذخیره سازی مخزن سد بارزو ۹۲ میلیون مترمکعب است، گفت: هم اکنون حجم تراز و ایمنی پایدار این سد ۸.۵ میلیون متر مکعب، توان تنظیم آب توسط این سد سالانه ۴۴ میلیون متر مکعب و گنجایش مخزن آن ۹۲ میلیون متر مکعب است.

فرماندار شیروان با بیان اینکه سد بارزو شیروان در ۴۰ کیلومتری شمال این شهر خراسان شمالی قرار گرفته است، افزود: این سد در سال ۱۳۸۱ با هدف مهار و کنترل سیلاب های فصلی و تامین قسمتی از آب صنعت، آشامیدن شهری شیروان و کشاورزی اراضی پایاب آن به بهره برداری رسید.

وی در ادامه از دستگاه های اجرایی شهرستان بخاطر پرداخت نکردن به موقع قبوض آب، تلفن، برق و گاز انتقاد کرد و گفت: این معضل موجب اختلال در نحوه خدمات رسانی دستگاه های خدمات رسان به مردم می شود.

مرآتی همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: برگزاری انتخابات جزو مهم ترین وظایف دستگاه حاکمیتی است که دستگاه های اجرایی موکلف هستند تمام ظرفیت های سازمانی خود را برای اجرای انتخابات در اختیار فرمانداری قرار دهند.

وی با بیان اینکه انتخابات از زمان ثبت نام کاندیدا آغاز می شود، افزود: دستگاه های اجرایی حق دخالت در مباحث انتخابات و استفاده از ظرفیت های اداری برای کاندیدای احتمالی ندارند، انتخابات به صورت سالم برگزار می شود و از آرای مردم صیانت خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1541609
ارسال نظر
نظرات