شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1398/07/30 شناسه خبر: 1541627
بازیگر سریال ستایش:

دست اندرکاران "ستایش" اطلاعات به روزی نسبت به اتفاقات جامعه دارند/ مأمور فرودگاه گفت ممنوع الخروجم!

دست اندرکاران "ستایش" اطلاعات به روزی نسبت به اتفاقات جامعه دارند/ مأمور فرودگاه گفت ممنوع الخروجم!
بازیگر سریال "ستایش" با تأکید بر اینکه توقع داشتیم که اتفاق خوبی برای این سریال در بحث استقبال مردمی بیفتد، گفت: بخشی از این استقبال را مدیون ریشه های سریال در سری های اول و دوم هستیم که مردم دنبال ادامه آن بودند که چه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "قربان نجفی" بازیگر سریال ستایش در گفتگو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه این سریال با تمام فراز و نشیب جای خودش را بین مخاطب باز کرده است اظهار کرد: یکی از این دلایل ویژگی خود سریال و دیگری پذیرش قصه توسط مردم است.

نجفی افزود: نویسنده سریال “ستایش” انسان بسیار باسوادی است و “سعید سلطانی” هم اطلاعات به روزی نسبت به اتفاقات جاری جامعه دارد و مسائل اخلاقی و هنجارهای ناهنجار شده را بیان کرده است و همه عوامل در بخش ها و نقش های مختلف به راحتی از نقش و دیالوگ نمی گذرند و با فکر و تحقیق کارشان را انجام می دهند.

بازیگر سریال “ستایش” با تأکید بر اینکه توقع داشتیم که اتفاق خوبی برای این سریال در بحث استقبال مردمی بیفتد اضافه کرد: بخشی از این استقبال را مدیون ریشه های سریال در سری های اول و دوم هستیم که مردم دنبال ادامه آن بودند که چه خواهد شد.

 

نجفی با اشاره به اینکه چون مخاطب آشنا شده است یک راست به سراغ قصه می رود گفت: برخورد های مردم با ما طبیعی و متفاوت است و برخی از پایان ستایش می پرسند.

بازیگر سریال “ستایش” با اشاره به خاطراتش از این سریال، گفت: مردم به بنده انتقاد می کنند که این چه دختری است که بزرگ کردی! که برای بنده جالب است.

نجفی با اشاره به اینکه چند روز پیش برای یک سفر به فرودگاه رفتم و با صحنه جالی مواجه شدم گفت: مأمور فرودگاه به بنده گفت شما ممنوع الخروجید! دلیلش را پرسیدم گفت باید از حشمت فردوس عذر خواهی کنید که برای من این دقت مردم بسیار جالب بود.

انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1541627
ارسال نظر
نظرات