شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1398/08/01 شناسه خبر: 1541794
رئیس پلیس راه استان ایلام:
تمامی محدویت های ترافیکی در ایلام برداشته شد
رئیس پلیس راه ایلام گفت: تردد انواع ماشین های سنگین و ون از امروز در تمام جاده های استان آزاد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "سرهنگ رضا همتی زاده"، رئیس پلیس راه ایلام گفت: عبور و مرور این خودروها از ۱۲ مهر تا صبح امروز به علت حجم زیاد تردد خودروهای زائران در تمام مسیرهای اصلی و فرعی منتهی به مرز مهران ممنوع بود.

 

وی افزود: برای سهولت در تردد خودروهای زائران، ماشین های سنگین حمل تجهیزات و اقلام خوراکی موکب ها و اتوبوس های حمل و نقل عمومی بنا بر صلاح دید ستاد اربعین و پلیس راه کشور ممنوعیت تردد ماشین های سنگین و ون در جاده های استان به مدت ۱۲ روز اعمال شد.

 

رئیس پلیس راه ایلام یادآور شد: از امروز با توجه به اینکه موج بازگشت زائران فروکش کرده و تردد در راه های مواصلاتی استان ایلام عادی و روان است ممنوعیت تردد ماشین های سنگین و ون زودتر از موعد برداشته شد چرا که پیش از این مقرر بود ممنوعیت تردد ماشین های سنگین در سوم و ون در هفتم آبان برداشته شود.

 

همتی زاده تاکید کرد: باتوجه به تفاهم نامه سفر بدون گذرنامه زائران عراقی به ایران، در صورتی که حجم تردد خودروهای حامل زائران عراقی در روزهای پایانی ماه صفر زیاد باشد، محدودیت های ترافیکی باز هم در جاده های استان ایلام اعمال خواهد شد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1541794
ارسال نظر
نظرات